Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Конференція адвокатів Хмельницької області відбудеться 09 червня 2018 року

Конференція адвокатів Хмельницької області відбудеться 09 червня 2018 року

Регіональне адвокатське самоврядування 15:38 Ср 06.06.18 586 Переглядів Версія для друку

09 червня 2018 року о 10 годині відбудеться Конференція адвокатів Хмельницької області за адресою: м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 8.

Реєстрація делегатів Конференції здійснюється з 9:00 год. до 9 год. 50 хв. при пред'явленні свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, а також посвідчення адвоката чи іншого документа, що посвідчує його особу.

Питання, що вносяться до порядку денного Конференції:

  •  Розгляд та затвердження звітів Ради адвокатів Хмельницької області, Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області, представників адвокатів Хмельницької області в РАУ та у ВКДКА за 2017 рік.
  •  Розгляд та затвердження висновків ревізійної комісії адвокатів Хмельницької області за результатами перевірки фінансово-господарської діяльності Ради адвокатів Хмельницької області та Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області за 2017 рік.
  •  Затвердження кошторисів та штатних розкладів Ради адвокатів Хмельницької області та Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області на 2018-2019 роки.
  • Обрання Голови та членів Ради адвокатів Хмельницької області, членів кваліфікаційної та дисциплінарної палат Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області, представника адвокатів Хмельницької області у ВКДКА.
  • Прийняття інших рішень відповідно до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

Перегляд файлу: Список делегатів конференції адвоктів Хмельницької області

 

Популярні новини

Вестник:№3 березень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Річний звіт НААУ 2017;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування