Завершився третій Національний футбольний турнір серед адвокатів «Кубок UNBA-2018» | НААУ

Підтримка
18:18 Пн 02.04.18 4194 Переглядів
Версія для друку

Участь в турнірі взяли 22 команди, які представляли 21 область України та місто Київ.

За результатами групового етапу, що відбувся 31 березня, учасниками 1/8 фіналу стали наступні пари команд:

• Рівне-Житомир – Вінниччина,
  • Одеська область – Олімп (Харківська область).

У матчі за третє місце зустрілись команди Рівне-Житомир та S.С. Advocates (м. Київ). У підсумку команда Рівне-Житомир перемогла з рахунком 2:1 та стала бронзовим призером «Кубоку UNBA 2018».

У фінальному матчі зустрілись команди EVRIS Київщина та KRBA TEAM (Київська обл.). В основний час команди не змогли визначити переможця - 1:1.  Тому переможець турніру визначався в серії післяматчевих пенальті, де перемогу виборола команда KRBA TEAM з рахунком 3:1 та стала чемпіоном третього Національного футбольного турніру «Кубок UNBA 2018».

Команда EVRIS Київщина стала срібним призером турніру посівши почесне друге місце.

Завершуючи турнір Голова РАУ (НААУ) Лідія Ізовітова подякувала усім командам за гру та вручила нагороди переможцям.