Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - 2-3 березня Вища школа адвокатури НААУ провела семінар для адвокатів з цивільного права

2-3 березня Вища школа адвокатури НААУ провела семінар для адвокатів з цивільного права

Інфо для ЗМІ 16:36 Пн 12.03.18 2275 Переглядів Версія для друку

Семінар «Проблемні питання цивільного права в адвокатській практиці» відбувся в Києві 2-3 березня 2018 року.

Даний дводенний  курс був розроблений спеціально для адвокатів. Викладач  -  Ромовська Зорислава Василівна, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, декан факультету правничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія» (2004-2005 рр.), професор Академії адвокатури, завідувач кафедри цивільного права (2005-2016 рр.), експерт в галузі цивільного та сімейного права.

Під час семінару, в ході жвавої дискусії, слухачам були розкриті такі теми, як право власності та інші речові права, договірне регулювання цивільних  відносин,  обговорили питання спадкового  права тощо.

Всі лекції та практичні заняття були підготовлені на основі реального досвіду, обговорені питання, з якими може зіткнутися адвокат у своїй діяльності. По завершенню семінару присутні отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Річний звіт НААУ 2017;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування