Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Створено Координаційну раду з питань вдосконалення діяльності адвокатури України

Створено Координаційну раду з питань вдосконалення діяльності адвокатури України

Адвокатура 15:55 Вт 02.01.18 1219 Переглядів Версія для друку

Рада адвокатів України створила Координаційну раду з питань вдосконалення діяльності адвокатури України та забезпечення дотримання прав людини.

Відповідне рішення ухвалене 15 грудня 2017 року.

Новий координаційно-дорадчий орган покликаний стати майданчиком для вироблення спільних дій НААУ, органів адвокатського самоврядування та державної влади, спрямованих на вдосконалення діяльності адвокатури України та забезпечення дотримання прав людини.

Відповідно до Положення, до основних завдань Координаційної ради віднесено вироблення ефективних механізмів задля недопущення порушень прав людини, прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності, а також уникнення випадків порушення законодавства самими адвокатами; формування спільної позиції у питанні основних напрямів розвитку адвокатури в Україні та покращення рівня взаємодії між адвокатурою України і органами державної влади.

Координаційна Рада сприятиме впровадженню європейських стандартів у діяльність органів державної влади у взаємовідносинах з адвокатами, а також забезпечення подальшого розвитку адвокатури України відповідно до європейських цінностей.

Координаційну Раду очолює Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова, її заступником на цій посаді є заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій. До складу Раду увійшли Керівник Секретаріату НААУ Вадим Красник, Голова ВКДКА Олександр Дроздов, Керівник Секретаріату ВКДКА Віктор Вовнюк, Голова Комітету з питань верховенства права Марина Ставнійчук, Голова Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності Ганна Боряк, Голова Комітету захисту прав людини Ганна Колесник, Голова Комітету з міжнародних зв’язків Іван Гречківський, Голова Комітету законотворчих ініціатив з питань адвокатської діяльності Олексій Ющенко та Голова Комітету з питань БПД Сергій Вилков. Окрім того, РАУ рекомендує включити до складу Координаційної Ради народного депутата, заступника Голови Постійної делегації України в ПАРЄ Георгія Логвинського, народних депутатів Олену Сотник та Руслана Князевича, який також очолює Комітет Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя. Крім того, за згодою до складу Координаційної ради включено членів ВРП Олексія Маловацького та Павла Гречківського, члена Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів Анатолія Коваленка та члена ВККС Павла Луцюка.

Популярні новини

Вестник:№11 листопад 2018 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2017;
Партнерська програма 2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування