Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - 17 листопада НААУ відзначить 5-річчя (Програма)

17 листопада НААУ відзначить 5-річчя (Програма)

Анонси 10:50 Ср 15.11.17 1759 Переглядів Версія для друку

НААУ відзначить 5-річчя створення першої професійної самоврядної організації адвокатури 17 листопада.

На цей день заплановано масштабну міжнародну конференцію “НААУ: 5 років успіху”, на яку запрошено ключових європейських партнерів української адвокатури, представників органів адвокатського самоврядування регіонального та національного рівнів, адвокатів, які очолюють комітети НААУ, офіційних осіб українських органів влади та представників адвокатури, обраних до органів правосуддя.

Відповідно до програми заходу, під час конференції будуть підбиті підсумки діяльності першої каденції органів адвокатського самоврядування, стратегію подальшого розвитку та посилення інституту адвокатури, напрямки міжнародної співпраці. Спікери конференції говоритимуть про досягнення перших п”яти років діяльності НААУ, особливості здійснення кваліфікаційно-дисциплінарних процедур незалежними КДКА, необхідність подальшого посилення захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності. В ході дискусії будуть підніматися теми участі НААУ в реформуванні безоплатної правової допомоги, застосування норм адвокатської етики. Окрема сесія конференції запланована за участю іноземних гостей для обговорення результатів та перспектив міжнародної діяльності НААУ.

З нагоди ювілею в рамках конференції відбудеться церемонія вручення нагород, заснованих НААУ.

До п"ятиріччя діяльності НААУ також готує спеціальний звіт про діяльність "НААУ:  років успіху" українською та англійською мовами.

Програма заходу

Популярні новини

Вестник:№11 листопад 2018 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2017;
Партнерська програма 2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування