Звітно-виборна конференція адвокатів Донецької області відбудеться 7 жовтня

Анонси 16:03 Пт 06.10.17 441 Переглядів Версія для друку

Рада адвокатів Донецької області нагадує про скликання Звітно-виборної конференції адвокатів регіону, що відбудеться 7 жовтня 2017 року.

Адреса проведення: м.Краматрськ, вул. Марії Приймаченко, б.16.

Початок об 11:00. Реєстрація делегатів розпочнеться о 10:00.

Обрання делегатів конференції відбулося під час загальних зборів адвокатів регіону 2 вересня 2017 року.

Порядок денний Звітно-виборної конференції включає такі питання: затвердження звіту ради адвокатів регіону, звіту кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури регіону, висновку ревізійної комісії адвокатів регіону, висновку представника адвокатів регіону у складі Ради адвокатів України, висновку представника адвокатів регіону у складі Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, затвердження штатного розпису і кошторису Ради адвокатів та КДКА регіону, обрання Голови та членів ради адвокатів регіону, Голови та членів кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури регіону, представників адвокатів регіону у складі Ради адвокатів України та Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, Голови та членів ревізійної комісії розгляду, строк повноважень яких завершується у 2017 році.

Перегляд файлу: Список делегатів конференції адвокатів Донецької області

Популярні новини

Вестник:№3 березень 2018 - Вісник;
Навчальні продукти для адвокатів;
Річний звіт НААУ 2016 блок;
Про НААУ Вісник;
Партнерська програма 2017;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування