Національна Асоціація Адвокатів України - Резолюція круглого столу "Практичні аспекти правозастосування у кримінальному процесі"

Резолюція круглого столу "Практичні аспекти правозастосування у кримінальному процесі"

Адвокатура 12:19 Пн 17.07.17 1087 Переглядів Версія для друку

12 липня Комітет захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності провів круглий стіл на тему “Практичні аспекти правозастосування у кримінальному процесі”.

За підсумками обговоренння, в якому взяли участь адвокати, представники ГПУ та апарату РНБО, було схвалено резолюцію, що стосується основних інструментів порушення гарантій адвокатської діяльності в роботі правоохоронних органів.

Комітет пропопонує визнати неприпустимим здійснення тиску на адвокатів шляхом внесення відомостей про кримінальне правопорушення до ЄРДР та подальшого маніпулювання кримінальним провадженням з метою схилити адвоката до вчинення або навпаки утримання від вчинення тих, чи інших дій, які протирічять його законним інтересам та законним інтересам його клієнта.

Окрім того, пропозиції резолюції стосуються практики належного внесення відомостей до ЄРДР та встановлення відповідальності за необґрунтовану підозру. Адвокати наголосили на необхідності встановлення чіткого судового контролю над обґрунтованістю підозри особі, з урахуванням всіх елементів, що утворюють поняття «склад кримінального правопорушення».  З метою зменшення навантаження на слідчих органу досудового розслідування Комітет виступив з пропозицією законодавчо визначити поняття «кримінального проступку» та його відмінність від «кримінального правопорушення». З огляду на це,  розробити та запровадити Кодекс про кримінальні проступки.

Повний текст резолюції можна переглянути за посиланням

Повне відео круглого столу можна переглянути за посиланням

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2018 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2017;
Партнерська програма 2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування