НААУ звернеться до правоохоронців через тиск на адвокатів сестри Юрія Грабовського

Звернення 14:56 Чт 29.12.16 963 Переглядів Версія для друку

Рада адвокатів України на засіданні 16 грудня розглянула колективне звернення групи адвокатів Киченок А.С., Боряк Г.Л. та Вилкова С.В., які надають правову допомогу та здійснюють представництво інтересів сестри адвоката Юрія Грабовського -Ольги.

Адвокати Ганна Боряк та Сергій Боряк повідомили членів РАУ про те, що Головна військова прокуратура Генеральної прокуратури України здійснює їм умисні перешкоди як представникам потерпілої сторони. До порушень кримінального процесуального законодавства України додаються тиск та погрози на адресу адвокатів.

За рішенням РАУ, Голова РАУ, НААУ Лідія Ізовітова направить звернення до керівництва правоохоронних органів

У своєму рішенні стосовно цього питання РАУ ухвалила звернутися до вищих посадових осіб правоохоронних органів із заявою про порушення професійних прав та гарантій адвокатської діяльності адвокатів, здійснення на них тиску та висловлення погроз зі сторони Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України для розгляду та вимогою належного реагування.

Популярні новини

Вестник:Навчальні продукти для адвокатів;
№12 грудень 2017 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2016 блок;
Про НААУ Вісник;
Партнерська програма 2017;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування