Вітаємо Асоціацію адвокатів України з 10-річчям

Інфо для ЗМІ 12:13 Чт 12.05.16 1042 Переглядів Версія для друку

Від моменту створення Вам вдалося створити впливову професійну громадську організацію, яка зміцнює корпоративну солідарність адвокатів та їхній авторитет в українському суспільстві, допомагає в утвердженні високих стадартів в адвокатурі.

Завдяки активній діяльності ідеї та стратегічні цілі, закладені активними учасниками ААУ в різні часи її існування, знайшли свій розвиток у масштабних напрямках та проектах, які сприяють підвищенню професійності та престижу адвокатської діяльності в Україні.

В сучасних умовах, коли адвокатура проходить етап реформування, а загрози та ризики професії досягли червої позначки, чесна, принципова консолідована позиція адвокатури та професійних громадських організацій є вирішальною. Тільки спільними зусиллями, глибокою експертизою і реальним досвідом адвокати здатні захистити назалежний статус професії та забезпечити її прогрес до європейських стандартів.

Бажаю вам професійних успіхів та перемог, енергії та наснаги у релізації нових задумів і планів, надійних партнерів та великого кола друзів і однодумців.

З кращими побажаннями,

Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2017 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2016 блок;
Про НААУ Вісник;
Партнерська програма 2017;
ВША;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування