Національна Асоціація Адвокатів України - Страхування професійної відповідальності адвокатів – відповіді на основні запитання

Страхування професійної відповідальності адвокатів – відповіді на основні запитання

Адвокатура 9:21 Пт 22.01.16 1857 Переглядів Версія для друку

Страхування професійної відповідальності адвоката є важливим як для клієнтів, так і для адвокатів, адже захищає клієнтів від ризику отримання неякісних послуг, а адвокатів – від надмірних витрат у разі допущення ними професійних помилок. Крім того, даний вид страхування сприяє підвищенню довіри громадськості до адвокатської професії загалом.

У матеріалах новини, можна ознайомитися з брошурою, яка розроблена НААУ за експертної підтримки Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» з метою відповіді на деякі з основних запитань, які можуть цікавити адвокатів з приводу запровадження інституту страхування професійної відповідальності адвокатів в Україні.

Виджет Перегляд файлу

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2018 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2017;
Партнерська програма 2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування