Запрошуємо долучатися до Комітету з ІТ-права
Відповідно до Положення про Комітет з IT - права затвердженого Рішенням Ради адвокатів України від 30 березня 2018 р. №43, НААУ запрошує адвокатів взяти участь у конкурсі на донабір членів у склад Комітету.
Структуру Комітету становлять профільні секції за основними напрямами роботи Комітету:
-секція інтелектуальної власності та авторського права;
- секція з приватно-правових відносин у сфері захисту ІТ;
-бізнесу
- секція з публічних відносин ІТ-права;
-секція з правового регулювання технологій блокчейну та криптовалют.
Членство в Комітеті добровільне. Набуття членства здійснюється шляхом подання заяви адвокатом на ім’я Голови НААУ, РАУ з наміром про участь у роботі Комітету, а також мотиваційного листа та резюме. Від кожної ради адвокатів регіонів членом може бути не більше 3 осіб. При поданні більше трьох заяв від адвокатів з одного регіону, до кола членів
Переваги матимуть особи, які: мають науковий ступінь; провадять наукову та викладацьку діяльність; мають значний практичний досвід роботи за профілем Комітету. До складу Комітету
можуть входити адвокати, які обіймають керівні посади в органах НААУ, понад встановлене обмежування кількісного членства від регіону.
Голова РАУ, НААУ своїм розпорядженням включає до складу Комітету адвокатів, які подали заяву з документами, передбаченими п. 6.1. У випадку надходження більше трьох заяв адвокатів з одного регіону, Голова Комітету готує подання на ім’я Голови РАУ, НААУ з рекомендованим переліком осіб на членство в Комітеті від регіону з мотивацією відбору кожного претендента з урахування критеріїв,визначених у п. 6.
Після розгляду подання Голови Комітету з документами кожного претендента, Голова РАУ, НААУ розпорядженням включає цих осіб до складу Комітету
Контактна особа: адвокат, секретар Комітету Наталія Василечко (nataliavasylechko@legalaid.ua, 0969650139)
Популярні новини
Самоврядування
Звільнення від сплати внесків у 2025 році: що варто знати адвокатам
Рада адвокатів регіону та Національна асоціація адвокатів України можуть за заявами адвокатів, поданих до 31 грудня, приймати рішення про звільнення, зменшення, відтермінування сплати щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування.
Дискусія
Наукові читання на тему «Праволюдинні дороговкази для медичного…
10 грудня 2024 року відбулися наукові читання на тему «Праволюдинні дороговкази для медичного права», присвячені Міжнародному дню прав людини та пам’яті Рабіновича Петра Мойсейовича (26.10.1936 – 19.12.2023).
Дискусія
Оновлення моделі суду присяжних: за чи проти?
Нова модель суду присяжних, яка нещодавно була схвалена за основу Верховною Радою України, викликає чимало спорів у професійній спільноті. Адже є обгрунтовані сумніви у її відповідності українським реаліям.
Самоврядування
Щорічний внесок адвоката у 2025 році: РАУ змінила розподіл
У 2025 році щорічний внесок на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування становитиме, як і раніше, один прожитковий мінімум для працездатних осіб ( 3028 гривень, згідно із Законом про держбюджет). Водночас, зміниться його розподіл.
Видання
Презентовано першу книгу оповідань адвокатів
Побачила світ збірка художніх творів українських адвокатів «Щоденник мого адвоката». Видання поєднує в собі оповідання, есе та повісті, написані адвокатами – учасниками першого Всеукраїнського конкурсу прози серед адвокатів «Особистий погляд».
Самоврядування
Новий Порядок підвищення професійного рівня адвокатів затвердила…
Починаючи з 1 січня 2025 року українські адвокати підвищуватимуть свій професійний рівень за оновленими правилами. Рада адвокатів України затвердила відповідний Порядок, який передбачає 14 форм підвищення рівня та кількість залікових годин, які адвокат має отримати протягом року.
ЄРАУ
Офіційно: в Україні більше 70 тис. адвокатів
Нещодавно кількість адвокатів у нашій країні перевалила за позначку у 70 тисяч осіб. Якщо точно, то станом на сьогодні Єдиний реєстр адвокатів України містить відомості про 70152 адвокати.
Євроінтеграція
Євроінтеграція і адвокатура: розвиток інституту – через…
Сьогодні, на жаль, зʼявилося багато псевдоекспертів, які упевнено беруться реформувати інститут адвокатури. При цьому вони не бажають вивчати питання зсередини і свідомо ігнорують згубні для країни наслідки реалізації своїх ініціатив.