"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
8 листопада відбудеться науково-практична дискусія на тему: «Законопроект №9055. За та проти»

8 листопада 2018 року об 11:00 Комітет захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності НААУ проведе науково-практичну дискусію на тему: «Законопроект №9055. За та проти».
Метою дискусії є обговорення нової редакції Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», внесеного на розгляд Верховної Ради України Президентом України 06.09.2018 р. Так, вказаний законопроект викликав широкий резонанс у адвокатській спільноті та досить неоднозначну реакцію. Зокрема, його окремі положення викликали хвилю обурення серед відомих представників адвокатської професії. А тому виникає необхідність у обговоренні цієї законодавчої ініціативи та наданні можливості висловити свою обґрунтовану позицію як прихильникам законопроекту №9055 так і його противникам.
Обговорення відбудеться виключно в форматі наукової дискусії за правилами, що додаються.
За підсумками дискусії свою думку щодо переконливості позицій сторін висловлять науковці, які запрошуються у якості рефері цього заходу.
Захід відбудеться у прес-центрі АІ "ЛігаБізнес" за адресою: вул. Парково-Сирецька, 23
Правила проведення дискусії
1. Ініціатива щодо проведення дискусії надходить до Комітету з захисту прав та гарантій адвокатської діяльності у формі обґрунтованої позиції її ініціатора. До неї додається список щодо її учасників та експертів.
2. Комітет через засоби масової інформації, та/або соціальні мережі запрошує для дискусії запропонованих ініціаторами осіб, про що їх повідомляє.
3. Кожен з учасників дискусії (надалі Спікер) має право на командну підтримку. Членами команди Спікера можуть бути не більше, ніж три особи.
4. До дискусії запрошуються державні, громадські діячі, представники професії адвокат, які заслужили повагу та довіру, та які працювали у адвокатурі не менше ніж 30 років. Таким особам надається статус Рефері. До участі також можуть бути запрошені експерти.
5. Публічна дискусія розпочинається із проголошення теми дискусії та її учасників Ведучим.
6. Спікеру для викладення своєї позиції надається час не більше ніж 10 хвилин.
7. Спікеру можуть ставити питання у такій послідовності: спочатку протилежний Спікер, члени його команди, експерти та Рефері. Питання ставляться суто по темі дискусії.
8. Команді Спікера за наслідками поставлених питань та відповідей на них діється право виступу не більше ніж 5 хвилин кожному.
9. Спікер з протилежного боку діє за правилами п. 7 та 8.
10. Ведучий дискусії слідкує за дотримання її учасниками Правил дискусії, та має право щодо дискваліфікації її учасників, та може, у випадку порушення цих Правил, позбавити права голосу.
11. Запрошені експерти можуть висловити свою точку зору на позицію Спікера та його команди.
12. Право на підведення підсумків дискусії та оголошення про її переможців надається Рефері.
13. За наслідками проведеної дискусії публічно публікуються дані про її переможця. Останній може отримати нагороду за кращий ораторський виступ, та вміння переконувати.
Популярні новини

Cудова практика
Надсилання заяви на електронну пошту суду не є належною формою…
Із запровадженням обов’язкових для адвокатів електронних кабінетів у Єдиній судовій інформаційно-комунікаційній системі існує дві форми подання процесуальних документів. Верховний Суд нагадав, що не кожен цифровий підпис і не кожне електронне звернення є належними.

За кордоном
Тимчасовий захист, робота, навчання: що українцям варто знати про…
Яка процедура отримання статусу тимчасового захисту у Франції та Великій Британії? Коли можуть відмовити у його наданні та чи реально оскаржити таке рішення? Які є варіанти легалізації та зміни статусу? Що з працевлаштуванням, навчанням та бізнес-можливостями?

Регіони
У Львові зʼявився унікальний освітній простір для…
У Навчально-науковому інституті права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» урочисто відкрили навчальну аудиторію «Історія адвокатури України».

Видання
Бюлетень Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики…
Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ підготував бюлетень за грудень 2024 - березень 2025 року.

Навчання
Лайфхаками організації робочого місця поділилися адвокати
Успішний адвокат завжди організований та відповідальний. Він опора та осередок спокою для свого клієнта. Ефективність його роботи часто залежить не лише від знань і навичок, а й від порядку в робочому просторі.

Дискусія
Як молодому адвокату будувати особистий бренд у соцмережах –…
Люди схильні довіряти адвокатам, які мають упізнаваний особистий бренд. Він допомагає залучати нових клієнтів, які шукають спеціаліста з певними навичками та досвідом.

Видання
Опубліковано черговий номер Вісника НААУ за березень 2025 року
Публікуємо черговий номер Вісника НААУ за березень 2025 року

Гарантії діяльності
«Військові адвокати» не мають нічого спільного з адвокатурою –…
Діяльність «військових адвокатів», які силоміць «відбивають» мобілізованих військовозобов’язаних у ТЦК, не має жодного стосунку до адвокатської практики, заснованої на принципах верховенства права та законності.