Рада Європи представляє освітній курс «Критерії прийнятності заяв до Європейського суду з прав людини» (РЕЄСТРАЦІЯ ЗАВЕРШЕНА)
Рада Європи вперше в Україні представляє новий провідний освітній курс Європейської програми навчання представників юридичних професій у сфері прав людини HELP «Критерії прийнятності заяв до Європейського суду з прав людини».
7 липня 2018 року Національною асоціацією адвокатів України спільно із Радою Європи буде проведено презентацію та перший тренінг за даною темою. Викладення курсу буде відкрито та проведено представниками Ради Європи, сертифікованими тренерами програми HELP та експертами Національної асоціації адвокатів України.
Тренінг відбудеться за адресою Вищої школа адвокатури НААУ: м. Київ, вул. Борисоглібська,3, 3 поверх.
Мова проведення заходу – українська.
Захід акредитовано Експертною радою з питань акредитації та сертифікації Національної асоціації адвокатів України, кожен учасник тренінгу зможе отримати сертифікати про підвищення кваліфікації за відповідну тривалість тренінгу. Учасники тренінгу також будуть підписані на даний онлайн та тренерський курси HELP, по успішному закінченню якого зможе отримати сертифікат Ради Європи.
Увага! Реєстрацію закрито у зв'язку із тим, що група повністю сформована.
Кількість учасників – 25 осіб.
Програма заходу буде подана пізніше.
Додаткова інформація – в інформлисті за посиланням.
Контактна особа: Сібільова Олена, координатор програми Ради Європи HELP від адвокатури (e-mail: e.sibileva@unba.org.ua).
Популярні новини
Дискусія
Оновлення моделі суду присяжних: за чи проти?
Нова модель суду присяжних, яка нещодавно була схвалена за основу Верховною Радою України, викликає чимало спорів у професійній спільноті. Адже є обгрунтовані сумніви у її відповідності українським реаліям.
Самоврядування
Щорічний внесок адвоката у 2025 році: РАУ змінила розподіл
У 2025 році щорічний внесок на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування становитиме, як і раніше, один прожитковий мінімум для працездатних осіб ( 3028 гривень, згідно із Законом про держбюджет). Водночас, зміниться його розподіл.
Видання
Презентовано першу книгу оповідань адвокатів
Побачила світ збірка художніх творів українських адвокатів «Щоденник мого адвоката». Видання поєднує в собі оповідання, есе та повісті, написані адвокатами – учасниками першого Всеукраїнського конкурсу прози серед адвокатів «Особистий погляд».
Самоврядування
Новий Порядок підвищення професійного рівня адвокатів затвердила…
Починаючи з 1 січня 2025 року українські адвокати підвищуватимуть свій професійний рівень за оновленими правилами. Рада адвокатів України затвердила відповідний Порядок, який передбачає 14 форм підвищення рівня та кількість залікових годин, які адвокат має отримати протягом року.
ЄРАУ
Офіційно: в Україні більше 70 тис. адвокатів
Нещодавно кількість адвокатів у нашій країні перевалила за позначку у 70 тисяч осіб. Якщо точно, то станом на сьогодні Єдиний реєстр адвокатів України містить відомості про 70152 адвокати.
Євроінтеграція
Євроінтеграція і адвокатура: розвиток інституту – через…
Сьогодні, на жаль, зʼявилося багато псевдоекспертів, які упевнено беруться реформувати інститут адвокатури. При цьому вони не бажають вивчати питання зсередини і свідомо ігнорують згубні для країни наслідки реалізації своїх ініціатив.
За кордоном
Про особливості юридичної освіти у США розповіли на вебінарі
У США підхід до навчання є дуже гнучким. Студенти можуть більш самостійно обирати навчальні дисципліни та кількість, в якій і в якому саме семестрі їх будуть вивчати. Натомість в Україні цей процес є більш формалізованим.
Гарантії діяльності
Чому військова служба і адвокатська діяльність несумісні пояснила…
Необхідно відрізняти мобілізованого адвоката, який фізично не встиг подати заяву про зупинення діяльності і не здійснює таку діяльність, від того, хто свідомо поєднує несумісні види діяльності.