Рада Європи представляє освітній курс «Критерії прийнятності заяв до Європейського суду з прав людини» (РЕЄСТРАЦІЯ ЗАВЕРШЕНА)
Рада Європи вперше в Україні представляє новий провідний освітній курс Європейської програми навчання представників юридичних професій у сфері прав людини HELP «Критерії прийнятності заяв до Європейського суду з прав людини».
7 липня 2018 року Національною асоціацією адвокатів України спільно із Радою Європи буде проведено презентацію та перший тренінг за даною темою. Викладення курсу буде відкрито та проведено представниками Ради Європи, сертифікованими тренерами програми HELP та експертами Національної асоціації адвокатів України.
Тренінг відбудеться за адресою Вищої школа адвокатури НААУ: м. Київ, вул. Борисоглібська,3, 3 поверх.
Мова проведення заходу – українська.
Захід акредитовано Експертною радою з питань акредитації та сертифікації Національної асоціації адвокатів України, кожен учасник тренінгу зможе отримати сертифікати про підвищення кваліфікації за відповідну тривалість тренінгу. Учасники тренінгу також будуть підписані на даний онлайн та тренерський курси HELP, по успішному закінченню якого зможе отримати сертифікат Ради Європи.
Увага! Реєстрацію закрито у зв'язку із тим, що група повністю сформована.
Кількість учасників – 25 осіб.
Програма заходу буде подана пізніше.
Додаткова інформація – в інформлисті за посиланням.
Контактна особа: Сібільова Олена, координатор програми Ради Європи HELP від адвокатури (e-mail: e.sibileva@unba.org.ua).
Популярні новини
Гарантії діяльності
Правнича допомога при мобілізації: у ТЦК проблем не бачать
Військова влада запевняє, що навчальний центр або розподільчий пункт – це не місце позбавлення волі. Туди є нормальний (з урахуванням режиму) допуск, в тому числі для адвокатів. Але практика свідчить про зворотне.
Законодавство
Обовʼязкова евакуація дітей: про що забув Кабмін
Евакуація у примусовий спосіб дітей за рішенням адміністрацій з населених пунктів, які розташовані на територіях активних та можливих воєнних (бойових) дій, ускладнена негативним ставленням до цього батьків.
Гарантії діяльності
Побиття адвокатки у Харкові: що відомо про інцидент у приміщенні ВЛК
Коли адвокатка почала фіксувати порушення прав її клієнта у приміщенні військово-лікарської комісії, захисницю випхали з приміщення, застосувавши фізичну силу, а також викинули речі. Інцидентом зацікавилися у Верховній Раді, а Омбудсман узяв кейс під особистий контроль.
Cудова практика
Суд визнав винним одного із керівників ФГВФО, що ігнорував…
Київський апеляційний суд визнав заступника директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб винним у неправомірній відмові в наданні інформації за запитом адвоката. Чиновник спробував «відплатити» через КДКА, але марно.
Призначення
Молодіжний комітет НААУ отримав нового очільника
Головою Молодіжного комітету Національної асоціації адвокатів України – UNBA NextGen, який опікується питаннями забезпечення розвитку адвокатури України з погляду тяглості поколінь, сприяння кар’єрному зростанню молодих адвокатів, призначено Ігоря Андрєєва.
Дискусія
В Україні зʼявиться перелік терористичних організацій: як це вплине…
З метою забезпечення національної безпеки та попередження, виявлення і припинення терористичної діяльності в Україні сформують та вестимуть перелік терористичних організацій (груп).
Законодавство
Ключові зміни цивільного законодавства за 2024 рік зібрали в огляді
Відкриття та оформлення спадщини, корпоративне управління, аграрні ноти, малозначні спори, протидія домашньому насильству, судовий контроль за виконанням рішень - ці та інші питання були у фокусі уваги законодавця в 2024 році.
Самоврядування
Внесок адвоката 2025: як платити
Адвокати України до 31 січня мають сплатити щорічний внесок на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування. Він традиційно становить один прожитковий мінімум для працездатних осіб (3028 грн.). У 2025 році змінився розподіл адвокатського внеску.