Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Адвокати можуть долучитися до формування порталу судової аналітики Ratio Decidendi

Адвокати можуть долучитися до формування порталу судової аналітики Ratio Decidendi

Cудова практика 16:40 Вт 12.06.18 2904 Переглядів Версія для друку

2 червня під час засідання Ради адвокатів України у Затоці відбулася презентація єдиного порталу аналітики судової практики Ratio Decidendi.

Онлайн-проект створений видавництвом “Право України” за участю юристів-практиків і науковців як консолідована база аналітики правових позицій Верховного суду, Конституційного суду, ЄСПЛ, Міжнародного комерційного арбітражу, Вищих спеціалізованих судів.

На сайті викладено понад 3 тисячі правових позицій, які можна шукати за такими критеріями, як судовий орган, нормативно-правовий акт, судова справа. По кожній правовій позицій користувач може надати свої оцінки та коментарі; окрім того, вони супроводжуються повним текстом судового рішення, науковими висновками, публікаціями та статтями по темі, які дозволяють побачити теоретичну основу прийнятих судами рішень.

Планується, що до порталу будуть додані розділи про адвокатську практику та питання виконання судових рішень.

За словами куратора проекту, академіка Академії правових наук Руслана Стефанчука, проект дозволяє економити час та мінімізує рутину в роботі юристів.

До 1 вересня використання бази є безкоштовним.

Презентація проекту

Популярні новини

Вестник:№4 квітень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Річний звіт НААУ 2017;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування