Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Вища школа адвокатури провела навчальний курс на тему «Адвокатська майстерність у цивільних справах»

Вища школа адвокатури провела навчальний курс на тему «Адвокатська майстерність у цивільних справах»

Адвокатура 15:33 Вт 12.06.18 717 Переглядів Версія для друку

Курс «Адвокатська майстерність у цивільних справах» відбувся у Києві 9 червня 2018 року.

Навчання  провела Ганна Боряк – адвокат та засновник компанії “Боряк і партнери”. Ганна Миколаївна почала адвокатську діяльність з 1995 року, приймала участь у резонансних справах, представляла інтереси у судах відомих політиків та громадських діячів.

Викладач розповіла про тонкощі цієї галузі і правила формування документів цивільного права. Під час навчання слухачі отримали знання по адвокатській майстерності в суді, дізнались про тактику та психологію судового процесу тощо.

Програма курсу відзначається практичною спрямованістю, завдяки чому присутні  на прикладах діяльності та досвіду адвоката зможуть  реалізувати всі здобуті навички на практиці.

Тривалість навчання склала всього один день. По завершенню усі слухачі отримали сертифікати, а адвокати отримали 6 залікових балів.

Загалом курс був цікавим, а  жваве обговорення  запропонованих тем дало змогу усім отримати багато цікавої та корисної інформації.

Популярні новини

Вестник:№1 лютий 2019 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2017;
Партнерська програма 2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування