Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Незалежність адвокатури від держави - центральна тема конференції лідерів адвокатур світу в Осло

Незалежність адвокатури від держави - центральна тема конференції лідерів адвокатур світу в Осло

Адвокатура 16:59 Ср 23.05.18 590 Переглядів Версія для друку

23 травня в  Осло (Норвегія) розпочала свою роботу 13-та щорічна Конференція Лідерів Адвокатур (IBA Bar Leaders Conference). Конференцію проводить Комісія з питань адвокатур (IBA Bar Issues Commission) Міжнародної асоціації адвокатур (International Bar Association) за підтримки Асоціації адвокатів Норвегії (Norwegian Bar Association). 

Конференція є важливим майданчиком для комунікації НААУ з адвокатурами світу, налагодження ефективної робочої комунікації, обміну досвідом та запровадження кращих світових практик професії адвоката.

Конференцію відкрили президент ІВА Martin Šolc,  Голова Комісії з питань адвокатур IBA Клаудіо Віско, президент Асоціації адвокатів Норвегії Jens Johan Hjort; Голова Норвезького Нобелівського Комітету Беріт Рейсс-Андерсен. Україну на заході представляє заступник голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій.

Центральною темою конференції є питання незалежності адвокатури від держави, загрози для реалізації принципу верховенства права, які виникають в різних країнах.

Із виступів учасників конференції головним посилом є те, що національні адвокатури є надважливими інструментом в боротьбі за права людини, першою лінією захисту. Адвокати не повинні бути залежними від держави у жодний спосіб, оскільки захищають права людини в тому числі і в разі їхнього порушення зі сторони держави.

 Іншою важливою темою конференції є питання постійного підвищення кваліфікації, зокрема, навчання молодих юристів і формування майбутнього юридичної професії. 

Популярні новини

Вестник:№4 квітень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Річний звіт НААУ 2017;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування