Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - 17 травня відбулося перше засідання Науково-консультативної ради при Верховному Суді

17 травня відбулося перше засідання Науково-консультативної ради при Верховному Суді

Адвокатура 16:00 Пт 18.05.18 912 Переглядів Версія для друку

17 травня відбулося перше засідання Науково-консультативної ради при Верховному Суді.

Участь у засіданні взяли адвокати-науковці.

Усіх присутніх привітала Голова Верховного Суду Валентина Данішевська. Також до учасників засідання звернувся суддя Верховного Суду, секретар Пленуму Верховного Суду Дмитро Луспеник. У ході засідання Суддя Великої палати Верховного Суду, учений секретар Леонід Лобойко окреслив коло актуальних питань та завдань, які стоять перед Науково - консультативною Радою при Верховному Суді. Серед виступаючих під час обговорення слово взяв і адвокат-науковець, Голова ВКДКА Олександр Дроздов, який наголосив, що задля забезпечення єдності, фундаментальності, сталості практики ВС та належного судового захисту прав людини необхідно урахувувати новітню практику Європейського суду з прав людини та Суду Європейського Союзу.

Нагадаємо, Склад Науково-консультативної ради при Верховному Суді, затверджений Пленумом Верховного Суду 30 березня 2018 року.

До складу НКР увійшли 113 фахівців у сфері права, в тому числі, кандидати та доктори юридичних наук, доценти та професори провідних юридичних навчальних закладів України, заслужені юристи України, науковці Національної академії наук України та Національної академії правових наук України, співробітники Інституту законодавства Верховної Ради України та Міністерства юстиції України.

 

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2018 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2017;
Партнерська програма 2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування