Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ публікує звіт за 2017

НААУ публікує звіт за 2017

Адвокатура 13:25 Вт 15.05.18 1619 Переглядів Версія для друку

НААУ публікує звіт про діяльність у 2017 році.

У документі наведена повна аналітична інформація про діяльність вищих та регіональних органів адвокатського самоврядування, функціонування ЄРАУ, статистичні дані, фінансова звітність. Окремий розділ присвячений активностям комітетів НААУ, діяльності Вищої школи адвокатури та Центру досліджень адвокатури і права. Спеціальний розділ відведений темі реформування адвокатури та позиції НААУ у цьому процесі.

Звіт про діяльність НААУ за 2017 рік — особливий. Він присвячений завершальному року першої каденції органів адвокатського самоврядування. Ми підводимо підсумки найскладнішого і найбільш насиченого періоду становлення і розбудови адвокатури на принципах самоврядності. У 2017 р. відбудована за п’ять років система пройшла важливий тест на інституційну стабільність. Звітно-виборний з’їзд засвідчив спроможність до демократичного оновлення, але водночас забезпечив передачу досвіду та збереження тяглості напрацьованих практик. Абсолютно переконана, що перший період становлення став успішним прикладом консолідації адвокатської спільноти, прагнення до професійного вдосконалення, відданості цінностям адвокатської корпорації та місії служіння
суспільству
”, - ідеться у вступному слові до Звіту Голови НААУ, РАУ Лідії Ізовітової.

Цього року аналітична складова поглиблена - у вигляді інфографіки наведено порівняльні дані за три роки діяльності НААУ, РАУ та регіональних органів — 2015, 2016 та 2017.

Команда секретаріату НААУ дякує за участь у підготовці звіту головам комітетів НААУ, керівникам органів адвокатського самоврядування регіонів, секретаріату ВКДКА. Особлива наша подяка - керівнику Центру досліджень адвокатури і права Ірині Василик за її внесок у редагування тексту.

Повний текст звіту українською мовою

Популярні новини

Вестник:№1 лютий 2019 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2017;
Партнерська програма 2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування