Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ пропонує налагодити співпрацю з представництвом України при Раді Європи

НААУ пропонує налагодити співпрацю з представництвом України при Раді Європи

Адвокатура 11:20 Пн 16.04.18 1080 Переглядів Версія для друку

Члени Комітету законотворчих ініціатив та Комітету координації правової допомоги учасникам АТО, адвокати Марія Островська та Олександр Дульський провели зустріч з постійним представником України при Раді Європи Дмитром Кулебою.

Під час зустрічі у Страсбурзі були підняті питання статусу учасників судових проваджень зокрема у прийнятті Протоколу № 16, за яким Верховний Суд отримає право зупиняти провадження для звернення за консультаційним висновком до ЄСПЛ по питаннях тлумачення Конвенції у конкретних справах. Також обговорювались ключові моменти міжнародної підтримки України у військовому конфлікті на Донбасі, права мешканців окупованих територій та проблеми справедливості судових рішень, винесених проти обвинувачених військовослужбовців судами Луганської та Донецького регіонів.

Адвокати запропонували налагодити співробітництво Постійного представництва України при Раді Європи з Національною асоціацією адвокатів України. Це створить можливості для безпосередньої участі адвокатів у діяльності правових інституцій Ради Європи, особливо в питаннях  взаємодії з європейськими інституціями з питань дотримання верховенства права і забезпечення прав людини.  Зі свого боку, Дмитро Кулеба запросив Олександра Дульського та Марію Островську організовувати проведення семінарів з практики ЄСПЛ для адвокатів на базі Постійного представництва України при Раді Європи.

Популярні новини

Вестник:№1 лютий 2019 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2017;
Партнерська програма 2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування