"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
Представники регіональних Рад адвокатів можуть стати Pro Bono-координаторами

До уваги представників регіональних Рад адвокатів!
В рамках розпочатої взаємодії Простору Pro Bono з адвокатами Національної асоціації адвокатів України (https://goo.gl/ds3Hon) та з метою розвитку культури Pro Bono в Україні, представляємо Вашій увазі можливість стати регіональним Pro Bono-координатором.
Регіональний Pro Bono-координатор – це представник Ради адвокатів відповідного регіону, який сприяє розвитку культури Pro Bono в Україні та має особливі можливості, пов’язані з його роллю:
- Отримання від Простору Pro Bono справ, які потребують правової допомоги на умовах Pro Bono у своєму регіоні. Pro Bono-координатор першим отримуватиме інформацію щодо справ, які потребують надання правової допомоги в своєму регіоні;
- Направлення отриманих від Простору справ адвокатам, що входять до складу Ради адвокатів Вашого регіону та виявили бажання надавати правову допомогу на умовах Pro Bono, зазначивши про це в особистому профайлі ЄРАУ. Опис справ міститиме всю необхідну інформацію щодо того, куди далі має звертатись адвокат, який вирішив взяти справу в роботу, а саме – контакти Простору Pro Bono для подальшої взаємодії.
Якщо для Вас є цікавою можливість виступати у ролі регіонального Pro Bono-координатора на постійній основі, ми пропонуємо Вам взяти участь у конкурсному відборі, заповнивши реєстраційну форму (тут: https://goo.gl/bNg1qa) у строк до 12 березня 2018 року.
Далі представник Простору Pro Bono зв’яжеться з Вами з питання участі у навчальному заході із обміну міжнародним досвідом щодо надання правової допомоги на умовах Pro Bono, на якому Ви зможете отримати необхідну інформацію та знання для реалізації можливостей регіонального Pro Bono-координатора.
Проведення навчального заходу 24 березня 2018 року проводиться з метою презентації моделі працюючої системи прийняття і розподілу справ, які несуть суспільну корисність.
Навчальний захід передбачає:
- Спільні дискусії адвокатів та міжнародних експертів (PILNet, Centrum Pro Bono) на тему розвитку Pro Bono в Україні та світі;
- Обговорення питань важливості надання правової допомоги на умовах Pro Bono, мотивації адвокатів, які надають таку допомогу, за участі представників НААУ;
- Презентація практики юридичних компаній щодо надання правової допомоги на умовах Pro Bono;
- Спілкування з представники громадських та сервісних організацій, які безпосередньо потребують правової допомоги.
Будемо раді отримати інформацію від Вас – адвокатів, які дійсно готові розвивати культуру Pro Bono в Україні вже зараз!
Популярні новини

Привітання
Привітання з Днем Конституції України!
Шановні колеги!

Навчання
Адвокатам нагадали: відпочинок — це обовʼязок, а не винагорода
Чи можна залишатися ефективним фахівцем, ігноруючи сигнали втоми? Чи здатен адвокат надавати правничу допомогу, не дбаючи про власне ментальне здоров’я? Ці запитання стали центральними на вебінарі «Відпочинок: лінь чи необхідність?».

Дискусія
10 тем великої приватизації обговорили адвокати з очільницею Фонду…
Велика приватизація — тема, яка рідко стає предметом публічної дискусії, хоча саме від неї значною мірою залежить економічне майбутнє країни. Як саме держава обирає, що продавати, на яких умовах і якими механізмами захищає себе й інвестора? Як працює з проблемними активами, санкційним майном та міжнародними покупцями?

Дискусія
ПАЕ проти договору: про конфлікт норм у роботі адвоката
Укладення договору між адвокатом і клієнтом — не лише питання юридичної техніки, а й випробування на баланс між професійною етикою, законодавством і самозахистом.

Анонс
Тиждень захисту бізнесу проведуть у НААУ
З 30 червня по 4 липня у Національній асоціації адвокатів України пройде тиждень захисту бізнесу.

Гарантії діяльності
Службовий лист СБУ про «небезпечну» адвокатуру виявився фейком
Служба безпеки України офіційно заперечила справжність документа, в якому йшлося про начебто загрозливі тенденції у розвитку інституту адвокатури. Текст, який був оприлюднений раніше на маловідомому сайті та поширений у Telegram-каналах, не є службовим листом СБУ.

Дискусія
Комітет НААУ провів науково-практичний захід щодо викладання…
20 червня 2025 року кафедра медичного права ФПДО ДНП «Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького» спільно з Комітетом медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ за підтримки ГО «Фундація медичного права та біоетики України» провела науково-практичний круглий стіл на тему «Розвиток медичного права як навчальної дисципліни: новели, виклики та перспективи».

Дискусія
Як захистити інвестиції у криптовалюту: ризики, практика й роль…
Ринок віртуальних активів в Україні розвивається швидко, випереджаючи нормативне регулювання. Відсутність чіткої законодавчої бази, суперечлива судова практика й нові шахрайські схеми створюють виклики для власників цифрових активів і юристів.