НААУ спільно із Простором Pro Bono презентує нові можливості для адвокатів | НААУ

"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням

НААУ спільно із Простором Pro Bono презентує нові можливості для адвокатів

Різне
9:29 Пт 23.02.18 16239 Переглядів
Версія для друку

До уваги адвокатів!

Національна асоціація адвокатів України спільно із Простором Pro Bono презентує нові можливості для соціально відповідальних адвокатів.

Надання правової допомоги на умовах Pro Bono уже є поширеним в Україні явищем. В рамках міжнародної взаємодії та з метою розвитку культури Pro Bono в Україні, НААУ створює додаткові сприятливі умови для такої діяльності.

Відтепер кожен адвокат, який надає чи бажає надавати правову допомогу на умовах Pro Bono, матиме такі можливості:

  • публічно заявити про свою готовність надавати правову допомогу на умовах Pro Bono та отримати відповідну відмітку  «Pro Bono» в особистому профайлі в ЄРАУ, що буде свідчити про це;
  • поширити за допомогою ресурсів НААУ та Простору Pro Bono інформацію про свої справи, за якими надається чи була надана правова допомога на умовах Pro Bono.

Долучайтесь!

Для цього Вам необхідно:

  • ознайомитись та погодитись із умовами взаємодії з Простором Pro Bono (https://goo.gl/Fgdy5R);
  • написати заяву про Ваше бажання надавати правову допомогу на умовах Pro Bono та віддати її на опрацювання оператору Вашої Ради адвокатів для того, щоб оператор натиснув кнопку «Pro Bono» та у Вашому особистому профайлі з’явилась відповідна відмітка (зразок тут: https://goo.gl/6HRNDb).

Кнопка «Pro Bono» - нововведена функція на сайті НААУ, метою якої є налагодження співпраці між Простором Pro Bono та адвокатами, які надають правову допомогу для вирішення соціально важливих справ на умовах Pro Bono.

Як це працює:

  1. Зараз Вам необхідно написати заяву про бажання надавати правову допомогу на умовах Pro Bono та віддати її оператору Вашої Ради адвокатів, який опрацює заяву та натисне кнопку замість Вас. Після цього у Вашому профайлі з’явиться відповідна відмітка «Pro Bono».

З березня 2018 року в своєму особистому кабінеті на сайті НААУ кожен адвокат зможе натискати кнопку самостійно.

  1. Після цього Ви отримуватимете повідомлення про нові справи, за якими потребується правова допомога на умовах Pro Bono. Взяти справу в роботу та повідомити про її результати Ви можете згідно вказаних умов (https://goo.gl/Fgdy5R).

З березня 2018 року працюватиме пул кураторів, які координуватимуть процес передачі справ, що потребують правової допомоги на умовах Pro Bono.

Розкажіть про справу, за якою Ви надали правову допомогу на умовах Pro Bono:

Якщо Ви адвокат, який уже надавав правову допомогу на умовах Pro Bono, візьміть участь у дослідженні поширення культури Pro Bono серед адвокатів, розкажіть про свої справи! Для цього ми пропонуємо Вам заповнити форму Pro Bono (https://goo.gl/RrRfGc). НААУ та Простір Pro Bono на своїх ресурсах мають можливість розказати про Ваш приклад та описати інформацію щодо справи, за якою Ви надали правову допомогу на умовах Pro Bono. Ваша участь в такому дослідженні допоможе зібрати інформацію про те, яким чином культура «Pro Bono» поширена серед адвокатів НААУ.

Долучитися  до поширення культури  Pro Bono в Україні можна вже сьогодні!

Популярні новини

Як оцінити перспективу звернення до ЄСПЛ: практичні орієнтири для адвоката

Дискусія

Як оцінити перспективу звернення до ЄСПЛ: практичні орієнтири для…

Звернення до Європейського суду з прав людини — це не просто останній шанс на справедливість, а складна і тривала процедура, яка потребує ретельного аналізу ще на етапі прийняття рішення про підготовку заяви.

13:17 Вт 22.07.25 230
Українська адвокатура інтегрує HELP у систему підвищення професійного рівня

Навчання

Українська адвокатура інтегрує HELP у систему підвищення…

За останні роки Національна асоціація адвокатів України стала одним із ключових партнерів Ради Європи у реалізації програми HELP — освітнього проєкту, спрямованого на розвиток правничої професії через навчання європейським стандартам прав людини.

11:48 Вт 22.07.25 313
Зупинення адвокатської діяльності за непідвищення професійного рівня: рішення суду

Cудова практика

Зупинення адвокатської діяльності за непідвищення професійного…

Адвокат, який роками не підвищує свій професійний рівень, вчиняє триваюче порушення Правил адвокатської етики і заслуговує на зупинення права на заняття діяльністю. Правомірність такого рішення ВКДКА підтвердив апеляційний суд.

13:27 Пн 21.07.25 1214
Відшкодування витрат на послуги адвоката в судовому процесі: від теорії до практики

Навчання

Відшкодування витрат на послуги адвоката в судовому процесі: від…

Які «за» та «проти» заявлення до відшкодування витрат на послуги адвоката в судовому процесі, які документи необхідно подати, як заперечувати проти стягнення таких витрат і коли суд може зменшити суму?

12:13 Пн 21.07.25 1007
Куди веземо зерно: нові ринки, старі бар’єри і довгий шлях до ЄС

Дискусія

Куди веземо зерно: нові ринки, старі бар’єри і довгий шлях до ЄС

Нещодавнє відкриття ринку Султанату Оман для української аграрної продукції — вже дев’ятий новий експортний напрям з початку 2025 року. Але за цим — не просто зростання цифр, але й перебудова логістики, відновлення довіри і пошук рівних правил гри.

15:02 Пт 18.07.25 491
19 липня можливі обмеження у роботі електронних кабінетів адвокатів

ЄРАУ

19 липня можливі обмеження у роботі електронних кабінетів адвокатів

У суботу, 19 липня, у звʼязку із плановими технічними роботами буде тимчасово обмежений доступ до особистих електронних кабінетів адвокатів на сайті Національної асоціації адвокатів України.

13:57 Пт 18.07.25 462
Ідея відновити повноваження КК ВККС суперечить Конституції – Комітет НААУ

Законодавство

Ідея відновити повноваження КК ВККС суперечить Конституції –…

Законопроект №13382 про внесення змін про удосконалення процедури конкурсу на зайняття посади члена ВККС суперечить Конституції, не забезпечує вдосконалення процедури, а тому його включення до порядку денного сесії ВР є недоцільним.

12:43 Пт 18.07.25 571
Чому переписування регламентів ЄС у закони — не найкраще рішення

Законодавство

Чому переписування регламентів ЄС у закони — не найкраще рішення

Замість того, аби переписувати до законів України положення регламентів ЄС, варто розпочати пошук механізмів врахування останніх як елементів національного права. З набуттям членства України у ЄС всі ці документи автоматично стануть частиною законодавства, тож важливо вчитися працювати з ними вже зараз.

16:34 Чт 17.07.25 593

Вестник:№6 червень 2025 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл