Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - 21 лютого відбудеться круглий стіл на тему : «Права адвокатів та гарантії адвокатської діяльності в контексті судової реформи»

21 лютого відбудеться круглий стіл на тему : «Права адвокатів та гарантії адвокатської діяльності в контексті судової реформи»

Анонси 11:33 Пн 19.02.18 1489 Переглядів Версія для друку

Комітет захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності Національної асоціації адвокатів України та Спілка адвокатів України запрошує до участі у круглому столі за темою: «Права адвокатів та гарантії адвокатської діяльності в контексті судової реформи», який відбудеться 21 лютого 2018 року у конференц залі Київського регіонального Центру НАПрН України, м. Київ, вул. Пилипа Орлика, 3, другий поверх,з 9.00 до 13.00.

Під час круглого столу планується обговорити питання щодо стану реалізації прав адвокатів і гарантій адвокатської діяльності та забезпечення права на захист в умовах проведення судової реформи.

Реєстрація для участі у заході проводиться за адресою електронної пошти: zahistadvocat@gmail.com або за номером телефону: +38(096) 208 06 07, до 19.02.2018 року. Контактна особа: Богун Василь Миколайович.

Бажаючі виступити з доповіддю, повинні заздалегідь повідомити про тему виступу до 19 лютого.

Час доповіді не має перевищувати 7 хвилин.

 

Популярні новини

Вестник:№1 лютий 2019 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2017;
Партнерська програма 2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування