Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Суд підтвердив право Рябенка на держреєстрацію РАМК

Суд підтвердив право Рябенка на держреєстрацію РАМК

Регіональне адвокатське самоврядування 13:06 Пн 12.02.18 3223 Переглядів Версія для друку

Окружний адміністративний суд м. Києва встановив, що Петро Рябенко як Голова Ради адвокатів м. Києва «уповноважений представляти НААУ, як засновника Ради адвокатів міста Києва, перед суб'єктами державної реєстрації, з приводу проведення державної реєстрації змін до відомостей про Раду адвокатів міста Києва, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань за дорученням Голови Ради адвокатів України, Національної асоціації адвокатів України».

Рішенням суду від 29 січня 2018 року визначено, що 16 червня 2017 року відповідач у цій справі, приватний нотаріус Змисловська Т.В., за відсутності будь-яких документів в паперовому вигляді (документи знаходяться в центрі надання адміністративних послуг Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації), ігноруючи повідомлення про зупинення розгляду документів надане державним реєстратором відділу з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Ніколаєвою Т.В., закінчила  реєстраційну дію, розпочату іншим суб'єктом державної реєстрації, про що зазначено у листі Відділу з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації від 19 червня 2017 року № 23/324.

Таким чином, цей приватний нотаріус у порушення норм Закону, прийняла документи про реєстраційні дії щодо юридичної особи - Ради адвокатів міста Києва, подані особою, яка не має на це повноваження, а також закінчила реєстраційну дію, розпочату іншим суб'єктом державної реєстрації - державним реєстратором Ніколаєвою Т.В. та протиправно внесла зміни до відомостей про юридичну особу.

Державним реєстратором Змисловською Т.В. було внесено зміни до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань щодо відомостей про юридичну особу - Раду адвокатів міста Києва, не зважаючи на заборону щодо вчинення реєстраційних дій.

Повний текст рішення можна переглянути за посиланням

Як повідомлялося, рішенням суду від 29 січня 2018 року задоволено позовну заяву Петра Рябенка до державного реєстратора у повному обсязі та визнано протиправним внесення до реєстру замість Петра Рябенка - Інни Рафальської як керівника юридичної особи та Валентина Степ”юка як підписанта юридичної особи, а також внесення змін до відомостей про юридичну особу і додаткової інформації про здійснення зв”язку з юридичною особою — Радою адвокатів м. Києва.

Постановою суду державного реєстратора зобов'язано скасувати незаконні реєстраційні дії від 16 червня 2017 року.

Міністерство юстиції було залучено до позову в якості третьої сторони, на стороні позивача третіми сторонами виступили НААУ та Рада адвокатів м. Києва.

Популярні новини

Вестник:№1 лютий 2019 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2017;
Партнерська програма 2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування