Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - РАУ звернеться до правоохоронних органів з приводу порушення прав адвоката "Горо Лігал"

РАУ звернеться до правоохоронних органів з приводу порушення прав адвоката "Горо Лігал"

Звернення 20:46 Пт 09.02.18 1968 Переглядів Версія для друку

Рада адвокатів України розглянула звернення адвоката Олександра Горошинського, який працює в АО "Горо Лігал" і є захисником у двох резонансних кримінальних справах.
Розгляд питання ініціював представник м. Києва у РАУ Ігор Черезов під час засідання 8 лютого.

Заслухавши пояснення адвокатів Горошинського та Ольги Просянюк стосовно недопущення їх до процесу за рішенням судді, залучення натомість адвоката за дорученням центру БПД Івана Ангеліна, а також пояснення самого Ангеліна про його обізнаність у справі та відсутність відносин з клієнтом, РАУ прийняла рішення звернутися до Генеральної прокуратури  та інших правоохоронних органів щодо порушення прав адвокатів Горошинського та Просянюк.

Як відомо, 7 лютого цих адвокатів було силоміць виведено із зали працівниками охорони суду та натомість залучено адвоката за дорученням Центру БПД.

У відповідь на звернення адвокатів з проханням роз’яснити, чи має право адвокат за призначенням центру БПД приймати участь у судовому засіданні за наявності у клієнта захисників- адвокатів за договором, РАУ послалася на своє рішення від лютого 2017 року. Окрім того, РАУ вирішила поінформувати про зміст цього рішення суди, Міністерство юстиції та центри БПД.

Окремо адвокати Горошинський та Просянюк звернуться стосовно порушення адвокатом Ангеліним Правил адвокатської етики та стандартів надання безоплатної правової допомоги до КДКА та комісії з оцінювання якості БПД при РАР м. Києва.  

Адвокати також у своєму зверненні просили роз’яснити, чи має адвокат за призначенням центру БПД, не ознайомившись з матеріалами справи, не узгодивши позицію з клієнтом, приймати участь у розгляді справи/ клопотання про надання дозволу на застосування спеціальної процедури досудового розслідування.  

Порушення прав адвокатів Горошинського та Просянюк були розглянуті також Комітетом захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності.

Популярні новини

Вестник:№1 лютий 2019 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2017;
Партнерська програма 2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування