Комітет захисту прав людини активізує освітні заходи для підлітків

Адвокатура 15:53 Ср 27.12.17 621 Переглядів Версія для друку

27 грудня відбулося засідання Комітету захисту прав людини при НААУ. На засіданні Комітету підвели підсумки акції “Урок права”, проведеної до Міжнародного дня захисту прав людини для студентів перших курсів.

В рамках акції адвокати роз”яснювали актуальні правові питання, з якими студенти та підлітки найчастіше стикаються у повсякденному житті.

На думку членів Комітету, молодь не володіє достатньою інформацією про свої права та обов'язки. Відтак, подібні освітні заходи необхідно проводити частіше, аби зокрема і сформувати розуміння про міру юридичної відповідальності за порушення прав неповнолітніх та про власне про відповідальність, яка передбачена законодавством для самих неповнолітніх осіб.

На засіданні Комітету вирішили запровадити навчання для адвокатів, які бажають проводити навчально-виховні заходи та бесіди для дітей середнього та старшого шкільного віку.

Наступне засідання Комітету з захисту прав людини при НААУ планується в січні.

Як повідомлялося, з 11 по 13 грудня Комітет захисту прав людини при НААУ за підтримки Уповноваженого Президента з прав дитини Миколи Кулеби проводив «Урок права»для підлітків.

Популярні новини

Вестник:№3 березень 2018 - Вісник;
Навчальні продукти для адвокатів;
Річний звіт НААУ 2016 блок;
Про НААУ Вісник;
Партнерська програма 2017;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування