Національна Асоціація Адвокатів України - НААУ підготує методичні матеріали із застосування нових процесуальних кодексів

НААУ підготує методичні матеріали із застосування нових процесуальних кодексів

Законодавство 15:43 Вт 28.11.17 2481 Переглядів Версія для друку

28 листопада офіційно опублікований текст закону “Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів”.

Зважаючи на масштаби та складність змін до законодавства, передбачених цим законом, впливу на практику адвокатської діяльності за дорученням Голови НААУ Лідії Ізовітової буде підготовлено методичні матеріали стосовно застосування нового закону. Завдання покладено на профільні секції та Комітети при НААУ, а також Вищу школу адвокатури.

Популярні новини

Вестник:№10 жовтень 2018 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2017;
Партнерська програма 2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування