Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Відбулося засідання Комітету з міжнародних зв'язків

Відбулося засідання Комітету з міжнародних зв'язків

Адвокатура 17:28 Пн 13.11.17 620 Переглядів Версія для друку

Голова Комітету Іван Гречківський поінформував про перебіг контактів с ІВА та ССВЕ, зокрема, конференцію “Права та обов’язки адвоката під час слідчих дій”, яка відбулася 10 листопада в Києві.

Наші європейські партнери шоковані кількістю порушень прав адвокатів в Україні. Якщо у Франції відбувається 20 обшуків юридичних фірм на рік при 60-ти тисячній адвокатській спільноті, то, за інформацією Комітету захисту прав адвокатів Київської області, у адвокатів регіону інколи відбувається 17 обшуків в один день”, - сказав Іван Гречківський.

ССВЕ розуміє масштаби цієї проблеми та надасть свою офіційну підтримку через нові інтервенційні листи, які, зокрема, стосуватимуться неприйнятності тіньової розробки змін до закону “Про адвокатуру та адвокатську діяльність”.

Під час засідання було обговорено підготовку до проведення міжнародної конференції з нагоди 5-річчя НААУ, в рамках якої відбудеться спеціальна дискусія за участю міжнародних партнерів НААУ з Білорусі, Росії, Хорватії, Польщі, Німеччини, Литви, Великобританії та інших країн.

Говорити ми будемо про те, як міжнародні контакти допомагають новим адвокатурам досягати успіху”, - анонсував цю подію Іван Гречківський.

Члени комітету підтримали ініціативу створення двох нових представництв НААУ за кордоном — в Австрії (м.Відень) та Ізраїлі (м. Нешер), а також розробку нової редакції положення про Комітет.

 

Популярні новини

Вестник:№11 листопад 2018 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2017;
Партнерська програма 2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування