Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Стандарти оцінювання якості БПД мають бути надалі вдосконалені

Стандарти оцінювання якості БПД мають бути надалі вдосконалені

Адвокатура 17:34 Ср 08.11.17 915 Переглядів Версія для друку

7 листопада відбулося чергове засідання робочої групи з напрацювання стандартів якості безоплатної правової допомоги. У засіданні взяли участь Голова Комітету з питань БПД при НААУ Сергій Вилков, в.о. директора Координаційного центру Олексій Бонюк та його заступник Ганна Зосименко, начальник Управління забезпечення якості безоплатної правової допомоги Вікторія Мітько, голова ВКДКА Олександр Дроздов, голова КДКА м. Києва Ігор Орлов, голова Секретаріату НААУ Вадим Красник, члени профільного комітету НААУ адвокати Олександр Байдик та Дмитро Антіпенко.

Робоча група обговорила подальше вдосконалення Стандартів оцінювання якості БПД, зокрема, у кримінальних провадженнях. Окрім того, останні зміни до процесуальних кодексів, які були ухвалені Верховною Радою 3 жовтня 2017 року, також мають бути враховані у Стандартах оцінки якості БПД в адміністративних та цивільних провадженнях.

Члени робочої групи планують розробити та подати на затвердження Ради адвокатів України проект Положення про комісії з оцінки якості, повноти та своєчасності надання БПД при радах адвокатів регіонів.

Нагадаємо, наприкінці вересня РАУ затвердила Стандарти якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у цивільному, адміністративному процесах та представництва у кримінальному процесі.

Нові стандарти набудуть чинності після затвердження Міністерством юстиції.

Документ, розроблений робочою групою, охоплює надання безоплатної правової допомоги у кримінальних (в тому числі для потерпілого), цивільних та адміністративних справах.

Наприкінці липня Координаційний центра направив на погодження до НААУ проект Стандартів для подальшого допрацювання та затвердження Радою адвокатів України. Такий алгоритм передбачений Меморандумом про співпрацю між НААУ та Міністерством юстиції у сфері надання безоплатної правової допомоги.

Популярні новини

Вестник:№11 листопад 2018 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2017;
Партнерська програма 2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування