Національна Асоціація Адвокатів України - Навчання для адвокатів в університеті Вісмара (Німеччина)

Навчання для адвокатів в університеті Вісмара (Німеччина)

Анонси 15:24 Вт 19.09.17 6268 Переглядів Версія для друку

Університет прикладних наук міста Вісмар (Німеччина) та адвокатське об'єднання “Колегія адвокатів України” запрошують взяти участь в міжнародному курсі з підвищення кваліфікації адвокатів, суддів, правозахисників з 9 по 15 жовтня 2017 року. Курс пройшов акредитацію в Національній асоціації адвокатів України відповідно до Рішення №108 від 1 вересня 2017 року та буде зараховуватися як міжнародне підвищення кваліфікації для усіх адвокатів України.

Учасники отримають сертифікат про проходження курсу та міжнародний сертифікат медіатора.

Курс розрахований на адвокатів, суддів, викладачів, юристів — практиків, правозахисників, стажистів адвокатів, помічників адвокатів.

Впродовж тижня учасники курсу проходитимуть очне навчання у м. Вісмар (Німеччина) російською мовою. Загальний термін навчання - 24 аудиторних години, і 10 годинами самостійної навчальної роботи. Запропонований формат навчання дає можливості

підвищити свій професійний рівень, обговорити юридичні методики практичної діяльності, ознайомитися з вимогами освітнього рівня юристів у Німеччині. Програмою курсу передбачено відвідування судового засідання, а також адвокатської компанії.

Вартість курсу навчання: 16000 грн

Деталі програми, реєстаційна форма для учасників та порядок здійснення оплати можна доступні за посиланням

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2018 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2017;
Партнерська програма 2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування