Національна Асоціація Адвокатів України - В Одесі відбудеться тренінг по програмі HELP (РЕЄСТРАЦІЯ ЗАВЕРШЕНА!)

В Одесі відбудеться тренінг по програмі HELP (РЕЄСТРАЦІЯ ЗАВЕРШЕНА!)

Анонси 17:09 Пн 04.09.17 2098 Переглядів Версія для друку

У рамках спільного проекту ЄС та Ради Європи “Посилення імплементації європейських стандартів прав людини в Україні” в Одесі відбудеться тренінг для тренерів програми HELP.

Захід розпочнеться о 9.30 26 вересня і завершиться до 17.00 29 вересня 2017 р.

Місце проведення тренінгу – готель «Gagarinn», Гагарінське Плато, 5Б, Одеса

Програма HELP – Європейська програма навчання в сфері прав людини для представників юридичних професій, що підтримується Радою Європи. Тренінг направлений на підготовку пулу сертифікованих тренерів, які представляють адвокатську спільноту, задля більш ефективної розробки дистанційних курсів до програм Національної школи суддів, Національної академії прокуратури та програм підвищення кваліфікації НААУ. Учасники тренінгу матимуть можливість ознайомитися з методологією викладання дистанційних курсів власне програми Ради Європи, отримати навички з розробки таких курсів на платформі Moodle, а також дізнатися про роботу програми HELP в країнах-членах Ради Європи.

Робоча мова тренінгу – тренінг вестимуть спеціалісти з різних країн, тому для уникнення незручностей із забезпеченням синхронного перекладу з англійської протягом чотирьох днів тренінгу, робочою мовою є російська.

Учасники обов’язково повинні мати із собою ноутбук для роботи на платформі HELP

Проживання учасників: для учасників заброньовано одномісні номери зі сніданками в готелі «Gagarinn». Номер забезпечено на весь час заходу (з 25 вересня до 30 вересня 2017 р.).

Проїзд: учасники самостійно купують квитки і планують маршрут, витрати на проїзд компенсуються організаторами на підставі проїзних документів (квитків на поїзд, автобус, чеків на пальне для авто)в межах 1000 грн.

Харчування: учасникам забезпечується триразове харчування на дні проведення тренінгу.

Для якісної підготовки тренінгу просимо вас заповнити анкету учасника, що додається, і надіслати її до 7 вересня на адресу e.sibileva@unba.org.ua

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2018 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2017;
Партнерська програма 2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування