Європейський Центр правового співробітництва запрошує на курс навчання «Медіація в Італії»
Європейський Центр правового співробітництва у співпраці з Національною палатою медіації Італії запрошує адвокатів взяти участь у 50-годинному курсі «Медіація в Італії». Курс проходитиме з 6 по 10 листопада 2017 у Римі (Італія).
Для українських адвокатів пропонується можливість отримати національний диплом сертифікованого медіатора в Італії і бути внесеним у відкритий реєстр медіаторів на національному сайті Італії https://mediazione.giustizia.it/.
Програма курсу передбачає 8 модулів: інструменти врегулювання спорів; побудова консенсусу; перешкоди на шляху до досягненню спільних рішень; техніки ефективного комунікації; медіація; медіативне слухання; медіація в італійському і європейському правовому контексті та практика (у цьому моделі будуть розглянуті гіпотетичні справи)
Програма призначена виключно для адвокатів.
Для участі необхідно надати до 30 вересня переклад з апостилем на італійську мову документів, які підтверджують статус адвоката.
Для занесення до реєстру медіаторів на сайті Міністерства юстиції необхідно отримання італійського податкового номера (Codice Fiscale).
Знаходження в реєстрі безкоштовне. Термін дії становить 2 роки. Після проходження двох років необхідно пройти обов'язковий курс підвищення кваліфікації в розмірі 18 годин для збереження статусу.
Вартість курсу 2750 Євро. У вартість реєстраційного збору не входить проживання, переліт, харчування, візовий збір та ін. особисті витрати учасників.
Термін подачі заявки та оплати до 30 серпня.
Заявки приймаються по email: info@cecj.co
Дати: 6-10 листопада 2017.
Місце проведення: Рим.
Робоча мова: російська (синхронний переклад з італійської). http://www.cecj.ru/national-italian-diploma/
Детальна інформація на сайті: www.cecj.ru
З питань участі в програмах звертайтеся: e-mail: info@cecj.fr та тел. +33788007559 (Viber, WhatsApp)
Популярні новини
Гарантії діяльності
Правнича допомога при мобілізації: у ТЦК проблем не бачать
Військова влада запевняє, що навчальний центр або розподільчий пункт – це не місце позбавлення волі. Туди є нормальний (з урахуванням режиму) допуск, в тому числі для адвокатів. Але практика свідчить про зворотне.
Законодавство
Обовʼязкова евакуація дітей: про що забув Кабмін
Евакуація у примусовий спосіб дітей за рішенням адміністрацій з населених пунктів, які розташовані на територіях активних та можливих воєнних (бойових) дій, ускладнена негативним ставленням до цього батьків.
Гарантії діяльності
Побиття адвокатки у Харкові: що відомо про інцидент у приміщенні ВЛК
Коли адвокатка почала фіксувати порушення прав її клієнта у приміщенні військово-лікарської комісії, захисницю випхали з приміщення, застосувавши фізичну силу, а також викинули речі. Інцидентом зацікавилися у Верховній Раді, а Омбудсман узяв кейс під особистий контроль.
Cудова практика
Суд визнав винним одного із керівників ФГВФО, що ігнорував…
Київський апеляційний суд визнав заступника директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб винним у неправомірній відмові в наданні інформації за запитом адвоката. Чиновник спробував «відплатити» через КДКА, але марно.
Призначення
Молодіжний комітет НААУ отримав нового очільника
Головою Молодіжного комітету Національної асоціації адвокатів України – UNBA NextGen, який опікується питаннями забезпечення розвитку адвокатури України з погляду тяглості поколінь, сприяння кар’єрному зростанню молодих адвокатів, призначено Ігоря Андрєєва.
Дискусія
В Україні зʼявиться перелік терористичних організацій: як це вплине…
З метою забезпечення національної безпеки та попередження, виявлення і припинення терористичної діяльності в Україні сформують та вестимуть перелік терористичних організацій (груп).
Законодавство
Ключові зміни цивільного законодавства за 2024 рік зібрали в огляді
Відкриття та оформлення спадщини, корпоративне управління, аграрні ноти, малозначні спори, протидія домашньому насильству, судовий контроль за виконанням рішень - ці та інші питання були у фокусі уваги законодавця в 2024 році.
Самоврядування
Внесок адвоката 2025: як платити
Адвокати України до 31 січня мають сплатити щорічний внесок на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування. Він традиційно становить один прожитковий мінімум для працездатних осіб (3028 грн.). У 2025 році змінився розподіл адвокатського внеску.