"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
НААУ запрошує адвокатів до участі в роботі Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики

Відповідно до п. 6.1.1., 6.1.2. Положення про Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики, затвердженого Рішенням Ради адвокатів України від 05 серпня 2017 р. №171, НААУ запрошує адвокатів долучитися до роботи у складі нового Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики Національної асоціації адвокатів України .
Для участі в доборі необхідно подати такі документи (усі документи повинні містити власноручний підпис заявника):
заява на ім’я Голови НААУ, РАУ (за зразком, що додається);
мотиваційний лист;
резюме;
копія свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю (завірена адвокатом).
Документи слід надсилати в сканованому вигляді на електронну скриньку за адресою: prlawlab@ukr.net
Кінцевий строк подачі документів: 10.09.2017 р. Документи, надіслані після спливу зазначеного строку, розглядатись не будуть і будуть повернуті заявнику.
Від кожної ради адвокатів регіону членами Комітету може бути не більше 3 осіб. У разі надходження більше трьох заяв від кандидатів ― адвокатів з одного регіону, до кола членів Комітету відбиратимуться особи за результатами конкурсного відбору на підставі поданих документів кандидатів (переваги на участь у роботі Комітету матимуть особи, які мають: науковий ступінь, провадять наукову та викладацьку діяльність, мають значний практичний досвід роботи за профілем Комітету) (згідно з п. 6.1.1. Положення).
Кінцевий строк розгляду документів: 25.09.2017 р. Про результати участі в доборі кандидати повідомлятимуться листом, надісланим на електронну скриньку кандидата, що вказана в заяві кандидата.
Контактна особа: голова Комітету, к.ю.н., доцент, адвокат Ірина Сенюта (prlawlab@ukr.net ; +380676707033).
Популярні новини

Різне
Адвокати підсумували тиждень захисту бізнесу велозаїздом
У НААУ завершили тиждень захисту бізнесу незвичним форматом. Після оприлюднення тематичних публікацій і проведення серії круглих столів про наслідки скасування Господарського кодексу адвокати зібралися на підсумкове засідання… у крос-кантрійних перегонах.

Дискусія
Чому в затримці формування КК ВККС адвокати вбачають загрозу…
Для України звичною стала практика, коли норми закону спершу приймаються, а потім нівелюються. Але коли реформа за реформою обирають взірців доброчесності, а їх «святість» порушує будь-які закони, логіка побудови карткового будиночку ламається вщент.

Дискусія
Експерти мають винятковий потенціал, який варто розвивати спільно…
Професії адвоката і експерта можуть і повинні розвиватися, навчаючись одна в одної, обмінюючись досвідом та кращими практиками. Разом ми зможемо побудувати сильну, незалежну та ефективну систему правосуддя, гідну європейської України.

Взаємодія
У вихідні не працюватимуть електронні судові сервіси
На суботу, 12 липня, заплановано глобальні роботи на інфраструктурі ДП «Інформаційні судові системи». У звʼязку із цим, в цей день з продовженням на 13 липня, можуть бути недоступні сервіси електронного суду, електронного кабінету та інші.

Дискусія
Як пережити скасування ГК без утрат — радили адвокати за круглим…
Що зміниться для бізнесу після скасування Господарського кодексу? Як тепер укладати договори, хто нестиме відповідальність, як захищати інтереси у спорах і чим компенсувати втрату спеціального регулювання?

Дискусія
Прозорі правила будівельної галузі: навіщо Україні Містобудівний…
Українське містобудівне законодавство залишається фрагментарним, суперечливим і непридатним до завдань відбудови. Тож ідея кодифікації викликає значний інтерес і серед юристів, і серед фахівців будівельної галузі.

Дискусія
Укріплення суверенітету країни потребує нової моделі формування…
Модель конкурсної комісії з добору членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів, запроваджена як антикризова, себе вичерпала. Бездіяльність ВРП щодо формування нового складу КК, відсутність відповідальності та наявні ознаки політичного впливу свідчать: повноваження мають бути передані безпосередньо законодавчо визначеним субʼєктам формування ВККС.

Законодавство
Аграрна підтримка не може зводитися до досягнення KPI – Комітет НААУ
Підміна державної аграрної політики орієнтацією на показники ігнорує реальні потреби сільського господарства в умовах війни.