Національна Асоціація Адвокатів України - Комітет захисту прав адвокатів започатковує серію дебатів “Захисти захисника”

Комітет захисту прав адвокатів започатковує серію дебатів “Захисти захисника”

Адвокатура 15:46 Ср 17.05.17 1205 Переглядів Версія для друку

Комітет захисту прав та гарантій адвокатської діяльності НААУ започатковує масштабний проект – «Захисти захисника». З цією метою створюється дискусійний майданчик для обговорення широкого спектру проблематики захисту професійних прав та гарантій адвокатської діяльності.

Дискусійний майданчик дозволить усім, хто має різні точки зору на захист прав та гарантій адвокатської діяльності, довести свою позицію у чесній дискусії, та отримати у ній заслужену перемогу.

Проект ставить на меті відродження традицій ораторського мистецтва, дотримання високого інтелектуального рівня дискусії з актуальних проблемних питань у адвокатурі України та суспільстві у цілому. Такий характер обговорення професійної проблематики сприятиме зростанню довіри до інституту адвокатури, підняття її престижу, та суспільного значення”, - вважає голова Комітету Ганна Боряк.

Комітет одразу запропонував регламентувати дебати правилами як у виборі тематики, формату, кола учасників тощо.

Правила проведення дискусії

Ініціатива щодо проведення дискусії надходить до Комітету з захисту прав та гарантій адвокатської діяльності у формі обґрунтованої позиції її ініціатора. До неї додається список щодо її учасників та експертів.

Комітет через засоби масової інформації, та/або соціальні мережі запрошує для дискусії запропонованих ініціаторами осіб, про що їх повідомляє.

Кожен з учасників дискусії (надалі Спікер) має право на командну підтримку. Членами команди Спікера можуть бути не більше, ніж три особи.

До дискусії запрошують авторитетні державні, або громадські діячі, та/або представники професії адвокат, які заслужили повагу та довіру, та які працювали у адвокатурі не менше ніж 30 років. Таким особам надається статус Рефері. До участі також можуть бути запрошені експерти.

Публічна дискусія розпочинається із проголошення теми дискусії та її учасників Ведучим.

Спікеру для викладення своєї позиції надається час не більше ніж 10 хвилин.

Спікеру можуть ставити питання у такій послідовності: спочатку протилежний Спікер, члени його команди, експерти та Рефері. Питання ставляться суто по темі дискусії.

Команді Спікера за наслідками поставлених питань та відповідей на них діється право виступу не більше ніж 5 хвилин кожному.

Спікер з протилежного боку діє за правилами п. 7 та 8.

Ведучий дискусії слідкує за дотримання її учасниками Правил дискусії, та має право щодо дискваліфікації її учасників, та може, у випадку порушення цих Правил, позбавити права голосу.

Запрошені експерти можуть висловити свою точку зору на позицію Спікера та його команди.

Право на підведення підсумків дискусії та оголошення про її переможців надається Рефері.

За наслідками проведеної дискусії публічно публікуються дані про її переможця. Останній може отримати нагороду за кращий ораторський виступ, та вміння переконувати.

 

 

Популярні новини

Вестник:№4 квітень 2018 - Вісник;
Навчальні продукти для адвокатів;
Річний звіт НААУ 2016 блок;
Про НААУ Вісник;
Партнерська програма 2017;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування