Створено представництва НААУ в Іспанії та Туреччині | НААУ

"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням

Створено представництва НААУ в Іспанії та Туреччині

Різне
13:26 Ср 14.09.16 2611 Переглядів
Версія для друку

НААУ відкриє представництва в Іспанії та Туреччині.

Створення нових міжнародних офісів підтримано рішеннями Ради адвокатів України 13 вересня.

Головою представництва в м. Стамбул стала адвокат Галина Козіна.

Офіс в Іспанії (м.Ондара) очолить Анатолій Миндреску, який є адвокатом в Іспанії, єдиним україномовним адвокатом при колегії адвокатів провінції Аліканте.

Подання на створення двох нових офісів направляв Комітет з міжнародних зв”язків.

Діяльність іноземних представництв націлена на обмін досвідом між адвокатами, вивчення кращих практик адвокатської діяльності та самоврядування, розвиток міжнародного співробітництва та створення позитивного іміджу української адвокатури в світі.

Відповідно до Положення, представництво здійснює безпосередньо представництво інтересів НААУ у відносинах з іноземними органами адвокатського самоврядування, іноземними державними органами, підприємствами, установами, організаціями, науковими закладами, а також із фізичними та юридичними особами. Іноземний офіс НААУ співпрацює з іноземними дипломатичними представництвами в країні-перебування, підтримує контакти із закордонними партнерами НААУ.

Фінансування діяльності представництва НААУ за кордоном здійснюється за рахунок коштів спонсорів (фізичних та юридичних осіб), благодійних фондів (організацій) та ґрунтується на принципі самофінансування. НААУ, РАУ не здійснює фінансування та не покриває витрати представництва НААУ за кордоном, пов’язані із його діяльністю. Ці умови безпосередньо передбачені Положенням про іноземні представництва НААУ.

Популярні новини

Кандидатам у адвокати: РАУ нагадала правила зарахування викладацького стажу

Доступ до професії

Кандидатам у адвокати: РАУ нагадала правила зарахування…

Для цілей допуску до кваліфікаційного іспиту робота кандидата на посадах науково-педагогічних працівників може бути зарахована як стаж у галузі права лише за умови, якщо ця посада вимагає юридичної освіти.

14:51 Чт 13.11.25 135
Названо молодих правників року

Привітання

Названо молодих правників року

Рада молодих юристів України відзначила правників, які у 2024–2025 роках продемонстрували найвищий рівень фахової майстерності, відповідальності та відданості професії.

14:06 Чт 13.11.25 222
Судова практика у сфері містобудування: огляд рішень ВС

Cудова практика

Судова практика у сфері містобудування: огляд рішень ВС

Комітет Національної асоціації адвокатів України з питань будівельного права підготував та оприлюднив Дайджест судової практики у сфері містобудування за перший квартал 2025 року.

11:43 Чт 13.11.25 223
Корені професійної честі: як формувалися правила адвокатської етики

Етика

Корені професійної честі: як формувалися правила адвокатської…

Повага до клієнта, чесність перед судом і гідність у поведінці — ці принципи супроводжують адвокатуру протягом століть. Ще в часи магдебурського права на українських землях діяли приписи, які регулювали поведінку захисників і визначали межі їхньої відповідальності. І хоча змінилися епохи, а законодавство набуло сучасних форм, сам зміст етичних засад залишився незмінним: професія адвоката тримається на довірі, яку потрібно постійно підтверджувати.

15:58 Ср 12.11.25 251
Містобудівний кодекс: якими мають бути нові правила для відбудови України?

Дискусія

Містобудівний кодекс: якими мають бути нові правила для відбудови…

Чи потрібна Україні окрема кодифікація у сфері містобудування, яку модель закону обрати та як забезпечити баланс між інтересами держави, громад, бізнесу і громадян в умовах повоєнної відбудови?

10:26 Ср 12.11.25 252
Адвокати й музейники об’єдналися для збереження історії професії

Взаємодія

Адвокати й музейники об’єдналися для збереження історії професії

Національна асоціація адвокатів України, Рада адвокатів Львівської області та Львівський історичний музей підписали Меморандум про співпрацю.

11:08 Вт 11.11.25 337
Лекторій з нагоди 75-річчя з дня прийняття Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод

Дискусія

Лекторій з нагоди 75-річчя з дня прийняття Конвенції про захист прав…

Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики Національної асоціації адвокатів України спільно з кафедрою медичного права ФПДО ДНП «Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького» організували та провели науково-практичний лекторій з нагоди 75-річчя з дня прийняття Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод на тему «Повага до прав людини як категоричний імператив Європейської конвенції з прав людини».

11:56 Пн 10.11.25 361
Власність народу України на природні ресурси: між політикою, наукою і практикою

Дискусія

Власність народу України на природні ресурси: між політикою, наукою…

Право власності народу України на природні ресурси, закріплене у статті 13 Конституції, залишається дискусійним щодо свого змісту й механізмів реалізації. Чи має воно реальне правове наповнення, хто є носієм цього права та як його забезпечити на практиці?

14:32 Пт 07.11.25 708

Вестник:№ 10 жовтень 2025 -;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл