Національна Асоціація Адвокатів України - НААУ звернулася до поліції з приводу зникнення заступника Голови Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Юрія Грабовського

НААУ звернулася до поліції з приводу зникнення заступника Голови Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Юрія Грабовського

Адвокатура 10:37 Чт 10.03.16 2994 Переглядів Версія для друку

Відповідну заяву Голови Національної асоціації адвокатів України, Ради адвокатів України Ізовітової Лідії о 9 ранку передано Заступнику голови Національної поліції України - начальнику Головного управління Національної поліції у Києві полковнику поліції Андрію Крищенку.

“Прошу вжити всіх невідкладних та термінових дій по встановленню місця знаходження заступника Голови Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, Грабовського Юрія Леонідовича, який безвісно зник, і з ним немає жодного зв'язку протягом останніх 3 днів, а саме з 07 березня 2016 року”, - ідеться у заяві.

Ані Секретаріат НААУ, РАУ, ані Секретаріат ВКДКА не можуть зв’язатися з адвокатом. Останній раз Юрія Грабовського бачив один з його колег ввечері 6 березня в офісі адвокатського об'єднання “Грабовський та партнери”.

Відомо також, що 05 березня 2016 року Грабовський Ю.Л. поїхав до міста Одеси та розташуватися у готелі «Аркадія», звідки мав виїхати 07 березня 2016 року. Проте, за інформацією, отриманою в телефонному режимі з готелю, він туди 07 березня 2016 року так і не з’явився, свої речі так і не забрав. Ще 6 березня Грабовський перебував в цьому готелі, відповідно до даних мобільних додатків його телефону.

НААУ також відомо, що помічник адвоката навідувався за домашньою адресою, дзвонив в двері, але ніхто не відповідає. За словами сусідів, його бачили до 08 березня, а на свята і не бачили. Мобільний телефон Грабовського вимкнений.

У заяві до поліції НААУ просить внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування, а при встановленні місця знаходження Грабовського негайно інформувати Асоціацію.

ДОВІДКОВО

Адвокат Юрій Грабовський з липня 2015 року обіймає посаду заступника Голови Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури (ВКДКА), адвокатською діяльністю займається в адвокатському об’єднанні «Грабовський та партнери» (м. Київ).

Популярні новини

Вестник:№4 квітень 2018 - Вісник;
Навчальні продукти для адвокатів;
Річний звіт НААУ 2016 блок;
Про НААУ Вісник;
Партнерська програма 2017;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування