Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - ІІ Харківський міжнародний юридичний форум

Форум

До початку трансляції:

ІІ Харківський міжнародний юридичний форум

9:00 Вт 25.09.18
м. Харків, вулиця Пушкінська, 84А
Доповідачі: Відповідно до програми
Організатор: Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого за сприянням НААУ
Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого спільно з Національною академією правових наук України за сприянням Національної асоціації адвокатів України та Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури 25-28 вересня 2018 проводиться ІІ Харківський міжнародний юридичний форум.

Спеціальною темою цьогорічного Форуму стане розвиток права в умовах цифрової економіки.

В роботі чотирьох панельних дискусій візьмуть участь відомі дослідники та практики із США, Німеччини, Італії, Литви, Естонії, Польщі та інших держав, судді Конституційного Суду України та Верховного Суду, співробітники представництва ЄС, місій ОБСЄ та ОСЕР, інших організацій.

Голова ВКДКА Олександр Дроздов виступить під час Форуму з доповідями на теми: «Дотримання українським бізнесом європейських стандартів у сфері захисту прав людини: больові точки» та «Захист персональних даних в Європейському Союзі».

Будуть проведені тренінги з актуальних питань корпоративного права та права інтелектуальної власності, серія майстер-класів з прав людини та ґендерної рівності, зустрічі з представниками Уряду та органів юстиції і прокуратури.

Адвокати-учасники отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.

Реєстрація на панельні дискусії триває до 10 вересня 2018 р.

Реєстрація на інші заходи Форуму – до 23 вересня 2018 р.

З програмою, порядком реєстрації, місцем та умовами проведення заходу можна ознайомитися на сайті Форуму, забронювавши участь за наступним посиланням: legalforum.nlu.edu.ua.

Розповісти про подію

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування