Практичні аспекти застосування спеціальних знань при проведенні судових будівельно-технічних, оціночно-будівельних та земельно-технічних і земельновпорядних експертиз | НААУ

До початку трансляції:

Семінар

Практичні аспекти застосування спеціальних знань при проведенні судових будівельно-технічних, оціночно-будівельних та земельно-технічних і земельновпорядних експертиз

1855 Переглядів Версія для друку
9:00 Пт 16.03.18
м. Київ, вул. Борисоглібська, 3 (м. Контрактова площа)
Доповідачі: Галієва Олена Мансурівна
Організатор: Вища школа адвокатури

Вища школа адвокатури повідомляє про проведення 16 березня в м.Києві семінару з судової експертизи "Практичні аспекти застосування спеціальних знань при проведенні судових будівельно-технічних, оціночно-будівельних та земельно-технічних і земельновпорядних експертиз "

Після закінчення семінару адвокати отримають сертифікати про підвищення кваліфікації та 6 залікових балів!

 

Викладач курсу: Галієва Олена Мансурівна - приватний судовий експерт-будівельник, член секції судово-будівельної та технічно-земельної експертиз НКМР (науково-консультативної методичної ради) при Мінюсті України. Стаж експертної роботи – 20 років. Відомий експерт в галузі судової експертизи.

Під час курсу слухачі зможуть дізнатися про :

- об’єкти нерухомості (будівлі та споруди, інженерні комунікації);
- спеціальні знання в межах компетенції експертів-будівельників а експертів-землевпорядників.

Зміст теоретичної частини тренінгу:

Модуль 1. Компетенція судового експерта-будівельника та експерта-землевпорядника. Комплексні, комісійні та повторні експертизи.

Спеціальні знання експерта-будівельника та експерта-землевпорядника. Характерні відмінності спеціальних знань від звичайних.

Компетенція судового експерта експерта-будівельника та експерта-землевпорядника. Формулювання питань, вирішення яких потребує спеціальних знань та в межах компетенції. Причини постановки питань, що виходять за межі компетенції експерта. Які саме питання не відносяться до компетенції експертів-будівельників та експертів-землевпорядників Права та обов’язки судового експерта.

Модуль 2. Особливості розподілу житлової та нежитлової нерухомості. Основні принципи визначення можливості розподілу житлової та нежитлової нерухомості.

Розподіл або виділ з точки зору експерта. Принципи розподілу житлової та комерційної нерухомості, виробничих підприємств. Чи можливо розділити працюючий завод. Алгоритм визначення можливості розподілу сільської хатинки та неможливості розподілу триповерхового маєтку. Чи можливо розділити квартиру.

Експертна практика. Характерні помилки та описки у висновку експертизи. Процесуальні помилки або вихід за межі компетенції. Об’єктивні та суб’єктивні помилки. Яким чином сформулювати коректне питання для отримання бажаної відповіді та як уникнути помилок в редакції питання, поставленого на вирішення експертизи.

Модуль 3. Земельно-технічна та земельновпорядні експертизи.

Особливості розподілу та визначення порядку користування земельних ділянок Чи можливо розділити земельну ділянку у випадку неможливості розподілу житлового будинку.

Відновлення меж земельної ділянки. Накладення меж декількох ділянок.

Модуль 4. Пошкодження та деформації. Визначення причини утворення та наявності причино-наслідкового зв’язку між подією та наслідками.

Можливості визначення причини утворення пошкоджень будівельних конструкцій та покриттів. Можливість визначення причино-наслідкового зв’язку між причиною на наслідками події. Можливість визначення часу події.

Пошкодження внаслідок впливу дії рідини – залиття в багатоквартирних будинках та витоків із зовнішніх інженерних комунікацій. Класифікація основних причин аварійних ситуацій в багатоквартирних житлових будинках, пов’язаних з витоками води. Експертна практика проведення даної категорії експертиз за результатами натурного огляду та документальними даними. Необхідність проведення комплексної будівельно-технічної та матеріалознавчої експертизи у випадках визначення причини пошкодження трубопроводів та арматури.

Пошкодження та деформацій будівельних конструкцій. Класифікація основних причин пошкоджень та деформацій будівельних конструкцій. Можливість визначення технічного стану конструкції до факту події за результатами натурного огляду або документальними даними, як однією із складових причин пошкодження будівлі. Вплив на стійкість та міцність будівельних конструкцій (існуючу забудову) зведення нових об’єктів в межах щільної міської забудови або проведення ремонтних робіт у суміжних приміщеннях.

Модуль 5. Оцінка майнової шкоди.

Порядок визначення вартості відновлювального ремонту та майнової шкоди, завданої будівельним конструкціям. Особливості розрахунків та відмінності.

Модуль 6. Будівництво.

Види будівництва. Нове будівництво. Капітальний або поточний ремонт. Реконструкція та технічне переоснащення.

Особливості здійснення будівництва при декларативній формі будівництва. Вплив класу наслідків (категорії складності) на документообіг будівництва та процес виконання робіт. Дозвільна та виконавча документація на будівництво. Самочинне будівництво. Можливість знесення або перебудови, з технічної точки зору.

Модуль 7. Якість будівельних робіт.

Відповідність будівництва проектно-кошторисної документації, містобудівним, архітектурним, пожежним санітарно-технічним будівельним та іншим вимогам. Приховані види робіт з точки зору експерта-будівельника. Нормативне регулювання в будівництві.

Модуль 8. Вартість будівництва. Особливості визначення вартості будівництва та вартості проектних робіт.

Можливість визначення фактично виконаних видів робіт. Особливості взаєморозрахунків замовників з підрядниками при здійсненні будівництва видів фінансування за рахунок бюджетних коштів та інших видів фінансування.

Причини відвідати цей курс:

 

 

Навчайтесь у експертів

Знання експертної практики на 40 % запобігає ризику повтору чужих помилок.

Знання алгоритму порядку дій експерта

Знання алгоритму порядку дій експерта та необхідний перелік документів по конкретного виду експертизи по конкретному виду справ на 70 % зменшує ризик отримання неповної та необ’єктивної експертизи.

Навчайтесь на помилках інших

Знання характерних помилок у висновках експертизи на 50 % допомагає оскарженню.

Практична спрямованість курсу

Програма курсу відзначається практичною спрямованістю, завдяки чому слухачі на прикладах діяльності роботи автора набудуть практичні знання і зможуть реалізувати всі здобуті навички на практиці.

Дізнайтеся про тонкощі заданої теми

На курсі будуть представлені теми, які в тонкощах освітлять слухачам важливу інформацію по курсу.

 

Для реєстрації на курс  переходьте на сайт або звертайтесь за телефоном (044) 390 02 82
 

 

Розповісти про подію

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл