Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни

Робочі групи

Акордеон: Перелік робочих груп, які створені на підставі рішень РАУ (2013-2015 рік)

1. Робоча група з питань проведення доопрацювання Програми складання кваліфікаційного іспиту

Створена на підставі рішення РАУ № 118 від 06 квітня 2013 року “Про програму складання кваліфікаційного іспиту”

Голова: заступник Голови Ради адвокатів України Коваль К.П.

 

2. Робоча група із забезпечення однакового застосування судами України норм матеріального та процесуального права з питань дотримання гарантій адвокатської діяльності (зокрема, щодо збереження адвокатської таємниці при проведенні перевірок клієнтів адвокатів чи адвокатських об’єднань контролюючими органами), розробки роз’яснень з питань застосування відповідного законодавства та розроблення пропозицій на забезпечення формування єдиної державної податкової, державної митної політики стосовно дотримання гарантій адвокатської діяльності

Створена на підставі рішення РАУ № 196 від 27 липня 2013 року “Про розгляд звернення АО “Головань і Партнери” про узагальнення судової практики щодо дотримання гарантій адвокатської діяльності та формування єдиної державної податкової і митної політики з цих питань”

 

3. Робоча група по виробленню Меморандуму щодо співпраці з Міністерством Юстиції з питань надання безоплатної правової допомоги та розроблення змін до Закону України “Про безоплатну правову допомогу” щодо стандартів якості надання правової допомоги

Створена на підставі рішення РАУ № 197 від 27 липня 2013 року “Про співпрацю з Міністерством Юстиції з питань надання безоплатної правової допомоги”

Склад: Рафальська І.В., Мокіна І.В., Гайворонська В.В. Коваль К.П.,

Дроздов О.М.

 

4. Робоча група по проведенню аналізу застосування Кримінального процесуального кодексу України на практиці

Створена на підставі рішення РАУ № 198 від 27 липня 2013 року “Про проведення аналізу застосування Кримінального процесуального кодексу України на практиці”

Склад: Ізовітова Л.П. – Голова НААУ, РАУ, Дроздов О.М., Осика С.В., Рафальська І.В., Мнишенко І.Є.

 

5. Робоча група з питань реагування на порушення посадовою особою органу адвокатського самоврядування Тернопільської області законодавства України про адвокатуру та адвокатську діяльність

Створена на підставі рішення РАУ № 245 від 19листопада 2013 року “Про створення робочої групи з питань реагування на порушення посадовою особою органу адвокатського самоврядування Тернопільської області законодавства України про адвокатуру та адвокатську діяльність”

Склад: Коваль К.П. – заступник Голови НААУ, РАУ, Будз Т.В. – член Ради адвокатів України, представник від Тернопільської області, Мнишенко І.Є. – член Ради адвокатів України представник від Івано-Франківської області.

 

6. Робоча група для підготовки проекту рішення Ради адвокатів України до звернення окремої групи адвокатів з приводу законів України від 16 січня 2014 року

Створена на підставі рішення РАУ № 18 від 28 лютого 2014 року “Про створення робочої групи для підготовки проекту рішення Ради адвокатів України до звернення окремої групи адвокатів з приводу законів України від 16 січня 2014 року”

Склад: Афанасієв Р.В., Каденко О.О., Петрова Н.І.

 

7. Робоча група по вивченню стану прав адвокатів Автономної Республіки Крим

Створена на підставі рішення РАУ № 27 від 02 квітня 2014 року “Про створення робочої групипо вивченню стану прав адвокатів Автономної Республіки Крим”

Склад: Ізовітова Л.П. – Голова НААУ, РАУ, Коваль К.П. – заступник Голови РАУ, члени РАУ: Большаков Є.В., Горощенко Л.В., Комарницька О.О., Осика С.В., Полонський Ю.М., Репешко П.І., Башук О.Г. – член ВРКА, Павлова М.А. – Голова Ради адвокатів Автономної Республіки Крим (за згодою), Тарасов А.Ф. – Голова Ради адвокатів міста Севастополя (за згодою) Мокіна І.В. – Голова Ради адвокатів Херсонської області.

 

8. Робоча група щодо перевірки дотримання Міністерством юстиції України виконання Меморандуму про співпрацю між Національною асоціацією адвокатів України та Міністерством юстиції України у сфері надання безоплатної правової допомоги

Створена на підставі рішення РАУ № 31 від 02 квітня 2014 року “Про створення робочої групи щодо перевірки дотримання Міністерством юстиції України виконання Меморандуму про співпрацю між Національною асоціацією адвокатів України та Міністерством юстиції України у сфері надання безоплатної правової допомоги”

Склад:Комарницька О.О., Осика С.В., Сумська Н.Д., Будз Т.В.,         Афанасієв Р.В.

 

9. Робоча група щодо підготовки пропозицій для внесення змін до статутних документів Національної асоціації адвокатів України, положень про Раду адвокатів України, Вищу кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури, Вищу ревізійну комісію адвокатури, Правил адвокатської етики

Створена на підставі рішення РАУ № 40 від 02квітня 2014 року “Про створення робочої групи щодо підготовки пропозицій для внесення змін до статутних документів Національної асоціації адвокатів України, положень про Раду адвокатів України, Вищу кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури, Вищу ревізійну комісію адвокатури, Правил адвокатської етики”

Склад:Циганков А.І., Макаров О.А., Бірюкова А.М., Полонський Ю.М., Комарницька О.О.

 

10. Робоча група для підготовки висновків щодо скарги адвоката Гераскіна В.Д. на дії Голови ради адвокатів Херсонської області Мокіної І.В.

Створена на підставі рішення РАУ № 52 від 23-25 квітня 2014 року “Про створення робочої групи для підготовки висновків щодо скарги адвоката Гераскіна В.Д. на дії Голови ради адвокатів Херсонської області Мокіної І.В.”

Склад:Коваль К.П. – заступник Голови Ради адвокатів України, Гринь Л.В. – член Ради адвокатів України.

 

11. Робоча група для вивчення та напрацювання правової позиції з питання утримання від мобілізації та призову на військову службу осіб, які здійснюють адвокатську діяльність

Створена на підставі рішення РАУ № 57 від 4-5липня 2014 року “Про створення робочої групи для вивчення та напрацювання правової позиції з питання утримання від мобілізації та призову на військову службу осіб, які здійснюють адвокатську діяльність”

Склад:Мокіна І.В. – Голова ради адвокатів Херсонської області, Афанасієв Р.В. – член Ради адвокатів України.

 

 

12. Робоча група по підготовці проекту Положення про порядок прийняття та розгляду скарг щодо поведінки адвоката, яка може мати наслідком його дисциплінарну відповідальність

Створена на підставі рішення РАУ № 64 від 4-5липня 2014 року “Про перенесення розгляду звернення адвоката Островської М.А. на чергове засідання Ради адвокатів України”

Склад:Каденко О.О., Афанасієв Р.В.

 

13. Робоча група з удосконалення процедури державної реєстрації адвокатського бюро

Створена на підставі рішення РАУ № 70 від 4-5липня 2014 року “Про створення робочої групи з удосконалення процедури державної реєстрації адвокатського бюро”

Склад: Гвоздій В.А., Гречківський П.М., Лайкова М.С. – адвокат (за згодою).

 

14. Робоча група для реагування на неправомірні події, які мали місце під час розгляду судової справи про скасування рішення позачергового З’їзду адвокатів України від 26-27 квітня 2014 року

Створена на підставі рішення РАУ № 93 від 4-5липня 2014 року “Про створення робочої групи для реагування на неправомірні події, які мали місце під час розгляду судової справи про скасування рішення позачергового З’їзду адвокатів України від 26-27 квітня 2014 року”

Склад: Гвоздій В.А. – заступник Голови Ради адвокатів України, Афанасієв Р.В. – член Ради адвокатів України, Каденко О.О. –член Ради адвокатів України, Дроздов О.М. – Голова науково-консультативної ради при НААУ, Циганков А.І. – Голова Комітету з питань адвокатської етики при НААУ.

 

15. Робоча група для розробки Положення про Комітет з питань координації надання правової допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та переселенцям

Створена на підставі рішення РАУ № 176 від 25 жовтня 2014 року “Про створення робочої групи для розробки Положення про Комітет з питань координації надання правової допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та переселенцям”

Склад: Ізовітова Л.П. – Голова НААУ, РАУ, Гринь Л.В. – член Ради адвокатів України, Дроздов О.М. – Голова науково-консультативної ради при НААУ.

Акордеон: Перелік робочих груп, створених на підставі розпоряджень Голови НААУ, РАУ (2013-2015 рік)

1. Робоча група з питань Порядку допуску до практики адвокатів іноземних держав та внесення до Єдиного реєстру адвокатів України

Створена на підставі Розпорядження Голови НААУ, РАУ № 2 від 01 березня 2013 року “Про затвердження персонального складу робочої групи з питань Порядку допуску до практики адвокатів іноземних держав та внесення до Єдиного реєстру адвокатів України”

Склад: Петрова Н.І. – Голова робочої групи, член Ради адвокатів України від міста Києва; Бірюкова А.М. – член ВКДКА (за згодою); Загарія Валентин Миколайович – Голова ВКДКА (за згодою), Макаров О.А. – заступник Голови ВКДКА (за згодою), Осика С.В. – член Ради адвокатів України.

 

2. Робоча група з узагальнення проблемних питань, що виникають при застосуванні Кримінального процесуального кодексу України у сфері захисту, з метою надання пропозицій для його удосконалення

Створена на підставі Розпорядження Голови НААУ, РАУ № 29 від 19.12.2013 року “Про створення робочої групи з узагальнення проблемних питань, що виникають при застосуванні Кримінального процесуального кодексу України у сфері захисту, з метою надання пропозицій для його удосконалення”

Склад: Ізовітова Л.П. – Голова робочої групи, Голова НААУ, РАУ; Бірюкова А.М., Вишневський А.В., Дроздов О.М., Островська М.А., Фаринник В.І., Яновська О.Г., Афанасієв Р.В., Мнишенко І.Є., Степ’юк В.С.

 

3. Робоча група з розробки змін та доповнень до Закону України “Про адвокатуру та адвокатську діяльність”

Створена на підставі Розпорядження Голови НААУ, РАУ №8 від 11 березня 2014 року “Про створення робочої групи з розробки змін та доповнень до Закону України “Про адвокатуру та адвокатську діяльність”

Склад: Ізовітова Л.П. – Голова НААУ, РАУ; Гвоздій В.А., Коваль К.П., Дмитрієва О.Л., Бойко П.А., Бугай Д.В., Бєляєв О.А., Бірюкова А.М., Островська М.А., Мнишенко І.Є., Афанасієв Р.В., Каденко О.О., Костін А.Є., Яновська О.Г., Дроздов О.М., Циганков А.І., Сицько А.А., Солодко Є.В., Купрієнко О.В., Ярош С.В., Байдик О.А.

 

4. Робоча група з питань оподаткування адвокатської діяльності

Створена на підставі Розпорядження Голови НААУ, РАУ № 37 від 17 вересня 2014 року «Про створення робочої групи з питань оподаткування адвокатської діяльності».

Склад: Гвоздій В.А. – Голова робочої групи, заступник Голови НААУ, РАУ, Романчук Я.В. – адвокат (за згодою), Гайворонська В.В – адвокат, Голова ради адвокатів Харківської області, Скребець О.М. – адвокат, Лобушко В.В. – адвокат (за згодою), Очкольда М.Г. – адвокат, Деледивка С.Г. – адвокат, Козіна В.В., Беженський А.В. – адвокат, Дмитрієва О.Л. – Голова ВРКА, Кузьменко О.С. – адвокат.

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування