18:04 Ср 11.02.15 | |
НААУ досягла домовленості з Федеральною палатою адвокатів Німеччини про врегулювання процедур взаємного доступу до професії адвоката в Україні та Німеччині |
|
В результаті проведених переговорів, опираючись на положення національних законодавств та керуючись основним принципом міжнародного права – принципом взаємності, Національна асоціація адвокатів України досягла домовленості з Федеральною палатою адвокатів Німеччини про врегулювання процедур взаємного доступу до професії адвоката в Україні та Німеччині. Нижче наводимо інформацію, яку буде корисно знати українським адвокатам претендентам на включення в німецький реєстр адвокатів. Відповідно до § 206 Федерального Положення «Про адвокатуру» (зі змістом даного положення можна ознайомитись нижче) громадянин держави-члена Світової організації торгівлі, який здійснює свою професійну діяльність, яка за освітою та повноваженнями відповідає професії адвоката згідно цього Федерального Положення, має право із використанням найменування професії держави походження для реалізації права у відповідних галузях права держави походження та міжнародного права відкривати на території Німеччини філію, якщо його за заявою буде прийнято до палати адвокатів, яка є відповідальною за територію, на якій відкривається філія. Спочатку адвокат повинен обрати необхідну регіональну колегію(раду) адвокатів Німеччини, до реєстру якої він планує бути включений. З переліком регіональних рад адвокатів можна ознайомитися на офіційному сайті Федеральної палати адвокатів Німеччини за посиланням. Обравши необхідну раду, адвокат повинен подати до ради заяву та відповідні документи. Перелік документів, які необхідні для подання та вступу до реєстру адвокатів Німеччини визначено § 207 Федерального Положення «Про адвокатуру». З урахуванням особливостей українського права адвокат з України подає такі документи:
1. N.B. Всі документи подаються в перекладі на німецьку мову, справжність якого засвідчується нотаріально з відповідним проставленням апостилю у відповідності до Конвенції, що скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів (Гаазька конвенція). 2. N.B. Адвокат іноземної держави має право практикувати на території Німеччини виключно з питань права України та міжнародного права. Такий адвокат не має права надавати правову допомогу Клієнтам на території Німеччини з питань німецького права. 3. N.B. Адвокат з України, який внесений в реєстр адвокатів Німеччини зобов’язаний називатись Advokat aus Ukraine і не має права називатись Rechtsanwalt.
|
|
© 2024 Unba.org.ua Всі права захищені |