12:17 Вт 25.04.17

Новий поточний банківський рахунок НААУ відкрито у ПроКредитБанку

print version

Новий поточний банківський рахунок Національної асоціації адвокатів України відкрито у ПроКредитБанку.

Звертаємо увагу адвокатів на те, що оплата щорічних внесків, оплата за стажування та оплата за помічників з 25 квітня 2017 року має здійснюватися на рахунок НААУ у ПроКредитБанку:

№ 26009210281016, АТ "ПроКредит Банк", МФО 320984

Автоматична генерація квитанцій для оплати щорічного внеску на сайті НААУ вже враховує зміну банку, в якому обслуговується НААУ.

Рішення про зміну банківської установи прийнято в зв”язку з тим, що 24 квітня “ДіамантБанк” включений Національним банком України до категорії неплатоспроможних і наразі управляється тимчасовою адміністрацією.

© 2025 Unba.org.ua Всі права захищені
"Національна Асоціація Адвокатів України". Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на даному веб-сайті дозволяється за умови посилання на джерело. Інтернет-видання та засоби масової інформації можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео з офіційного веб-сайту Національної Асоціації Адвокатів України на власних веб-сторінках, за умови гіперпосилання на офіційний веб-сайт Національної Асоціації Адвокатів України. Заборонено передрук та використання матеріалів, у яких міститься посилання на інші інтернет-видання та засоби масової інформації. Матеріали позначені міткою "Реклама", публікуються на правах реклами.