![]() |
15:27 Вт 29.04.25 |
Як адвокату працювати з ШІ розповіли під час семінару |
|
![]() ![]() ![]() Адвокатська практика стрімко змінюється під впливом технологій. Чи може штучний інтелект допомогти адвокату в щоденній роботі? Практичні поради правникам дали під час семінару. Захід на тему «Як штучний інтелект може полегшити роботу адвоката» провів керівник Лабораторії юридичного дизайну Вячеслав Пряміцин за ініціативою Молодіжного Комітету НААУ – UNBA NextGen у місті Києві. У фокусі уваги спікера були практичні приклади застосування мовних моделей, зокрема ChatGPT, які дозволяють:
На основі власного досвіду В. Пряміцин пояснив, як працювати з мовними моделями, щоб отримати дійсно корисний результат. На його думку, основним критерієм є промт-інжиніринг — формування правильних запитів до ШІ. Для цього потрібно:
Особливу увагу В. Пряміцин зупинив на безпеці та етичних аспектах використання ШІ в адвокатській діяльності, а саме:
Також під час вебінару спікер презентував кейси щодо автоматизації складання позовної заяви, підготовки правової позиції та виступу в суді та дослідження судової практики. Детальніше про застосування ШІ у роботі адвоката можна переглянути у презентації за посиланням. Аби першим отримувати новини адвокатури, підпишіться на канал Національної асоціації адвокатів України у Telegram. |
|
© 2025 Unba.org.ua Всі права захищені |