Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - UNBA NextGen продовжує знайомити із регіональними представниками та представницями

UNBA NextGen продовжує знайомити із регіональними представниками та представницями

Адвокатура 14:15 Чт 08.04.21 207 Переглядів Версія для друку

У 2021 році представницею регіонального відділення молодіжного комітету НААУ – «UNBA NextGen» у Черкаській області стала адвокат Людмила Гриценко, відповідно до розпорядження Голови НААУ № 19 від 03 лютого 2021 року.

Людмила має 12 річний досвід адвокатської діяльності (свідоцтво про право займатися адвокатською діяльністю отримала в 2008 році), є активною учасницею Комітету з сімейного права НААУ та лекторкою Вищої школи адвокатури НААУ. В 2020 році нагороджена почесною відзнакою НААУ.

Чому я тут?

- Щоб сприяти об’єднанню професійної спільноти, переймати досвід і мудрість у більш досвідчених колег та ділитися знаннями з молодим поколінням адвокатів.

- Є різні етапи розвитку в професії. Є моменти коли тільки навчаєшся, є моменти, коли важливо стати кращим з кращих, а є моменти, коли маєш внутрішній запит ділитися досвідом… З часом розумієш, наскільки важливо синтезувати наявний досвід і мудрість більш досвідчених колег та сприяти його передачі молодим колегам. З часом приходить розуміння того, що часові та інтелектуальні інвестиції у професійну спільноту – це не лише інвестиції в майбутнє, це міцна конструкція для об’єднання професійної спільноти вже сьогодні.

Як я буду це робити:

- створювати, розробляти та проводити заходи з підвищення кваліфікації для колег;

- проводити зустрічі-інтерв’ю з досвідченими колегами в форматі відкритої розмови про важливе в професії адвоката, про цінності, про досвід, про те, що варто передати молодому поколінню;

- організовувати та проводити навчальні заходи для студентів, спілкуватися, вивчати запит молоді та сприяти його реалізації;

- час від часу писати статті та публікації;

- зустрічатися з колегами, обмінюватися досвідом, зростати в професійному та в особистісному напрямку.»

Крім того, разом з Людмилою Гриценко регіональне представництво очолює Олексій Шамов, повноваження якого минулоріч продовжили до кінця поточного року, згідно із вищевказаним розпорядженням Голови НААУ, РАУ.

Подати заявку на вступ до молодіжного комітету НААУ можна, заповнивши електронну анкету за посиланням.

Текст підготовлено регіональним представником UNBA NextGen у Черкаській області Людмилою Гриценко.

Фото підготовлено командою координатора комітетів НААУ.

Популярні новини

Вестник:№4 квітень 2021 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування