Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - UNBA NextGen до Дня молоді презентує відео зі своєю всеукраїнською командою

UNBA NextGen до Дня молоді презентує відео зі своєю всеукраїнською командою

Адвокатура 12:43 Пт 26.06.20 352 Переглядів Версія для друку

Молодіжний комітет НААУ – «UNBA NextGen» створено з метою забезпечення якісного, прогресивного, ефективного та сталого розвитку адвокатури України з точки зору тяглості поколінь, сприяння кар’єрному зростанню молодих адвокатів шляхом проведення освітньої діяльності, встановлення найкращих сучасних стандартів адвокатської професії та інтеграції молоді в роботу органів адвокатського самоврядування.

За час свого існування Комітетом було проведено багато заходів з підвищення кваліфікації молодих адвокатів, розвитку комунікативних навичок, передачі досвіду та традицій видатних адвокатів, адвокатів-старійшин, неформальних заходів.

Одним із досягнень UNBA NextGen є залучення та об'єднання молодих адвокатів з різних регіонів нашої країни. Адже Комітет має всеукраїнське спрямування, і кожен регіон - це частина адвокатської спільноти NextGen.

Незважаючи на карантин, до Комітету приєднуються нові регіони. Станом на червень NextGen має регіональні представництва у дев'яти областях: Івано-Франківській, Харківській, Житомирській, Рівненській, Чернівецькій, Одеській, Черкаській, Дніпропетровській, Закарпатській.

«З кожним днем коло наших однодумців та учасників Комітету збільшується, а до кінця року з нами буде ще більше регіонів. Ми пропонуємо формувати наше майбутнє вже сьогодні, приєднуйсь до нас!» - зазначив Сергій Барбашин, Голова UNBA NextGen.

Заступник  Голови  НААУ,  РАУ Валентин Гвоздій координує напрям роботи з молодими адвокатами НААУ та сприяє залученню представників у регіонах (регіональних представників) до діяльності UNBA NextGen. «Разом ми сильніші!» - відмітив Валентин.

Членом Комітету може стати будь-яка особа, яка є адвокатом або помічником адвоката, та має бажання приймати участь у діяльності Комітету для реалізації його цілей і завдань.

Для вступу необхідно заповнити анкету: https://docs.google.com/forms/d/1giMzq7pZK--mRLMYPyY4roEZPr28zFPkRhptCxAxlow/edit 

Спеціально до Дня молоді UNBA NextGen презентує відео зі своєю всеукраїнською командою: https://youtu.be/OMJ_gHgqBr8

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування