Член Комітету з міжнародного права Ростислав Никітенко взяв участь у Zoom Meeting - How To Write An International Arbitration Award | НААУ

Член Комітету з міжнародного права Ростислав Никітенко взяв участь у Zoom Meeting - How To Write An International Arbitration Award

Різне
11:49 Пт 29.05.20 988 Переглядів
Версія для друку

Член Комітету з міжнародного права Ростислав Никітенко на запрошення організаторів узяв участь у Zoom Meeting – How To Write An International Arbitration Award, яка відбулася 15 травня 2020 року. На онлайн-зустрічі обговорили вимоги до написання міжнародної арбітражної ухвали.

У ролі спікера заходу виступив Datuk Sundra Rajoo, професор, президент-засновник Asian Institute of Alternate Dispute Resolution, Certified International ADR Practitioner (AIADR), Chartered Arbitrator. У своєму виступі доповідач закцентував увагу на тому, що Арбітражний суд (у складі єдиного арбітра або колегії з трьох осіб) повинен підготувати аргументовану ухвалу незалежно від того, хто головує у справі: міжнародний чи внутрішній арбітр.

При цьому професор зазначив, що Арбітражний суд може виносити рішення різних типів, до яких існує низка формальних та змістовних вимог. Дотримання більшості з них є обов'язковим для забезпечення визнання та примусового виконання таких рішень.

Datuk Sundra Rajoo також окреслив низку вимог до таких рішень, а саме: вони мають вирішити всі питання, винесені на розгляд арбітрів; не повинні містити питань, які виходять за межі юрисдикції суду; рішення мають бути остаточними, чіткими та таким, що можуть бути виконані сторонами і, зрештою, відповідати критеріям, що дають змогу суду забезпечити їх примусове виконання. На думку доповідача, саме від якості прийнятого рішення залежить, яким буде арбітражний процес, успішним або невдалим, особливо на етапі його виконання.

Крім того спікер ознайомив учасників заходу з особливостями арбітражної ухвали, написання якої суттєво відрізняється від підготовки подання чи рішення.

Більшість присутніх погодилися, що якість підготовки аргументованої арбітражної ухвали залежить від якості поданих матеріалів та поставлених питань учасниками процесу.

Підбиваючи підсумки зустрічі, Datuk Prof.Sundra Rajoo наголосив на важливості більш ефективної комунікації правників-практиків у цій царині та необхідності обміну досвіду без порушення при цьому принципу конфіденційності.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Законодавство

За ототожнення адвоката з клієнтом пропонується штрафувати

Однією із гарантій адвокатської діяльності, закріплених профільним законом, є заборона ототожнення адвоката з клієнтом. Сьогодні фіксуються численні випадки порушення цієї гарантії, що несе загрози функціонуванню інституту адвокатури та розвитку України як правової держави.

13:08 Пт 19.04.24 432

БПД

Нову підставу припинення надання адвокатами БВПД пропонує НААУ

У разі, коли кримінальне провадження зупиняється, також має припинятися і надання безоплатної вторинної правничої допомоги (якщо центр БПД раніше видавав відповідне доручення).

12:14 Пт 19.04.24 423

Анонс

Тиждень трудового права стартує 22 квітня

З 22 по 28 квітня 2024 року Національна асоціація адвокатів України проводить четвертий щорічний тиждень трудового права.

10:11 Пт 19.04.24 484

Етика

Чи можливі спільні етичні правила для суддів, адвокатів та…

Адвокатська, прокурорська та суддівська спільноти вже намагалися створити етичні правила, єдині для юридичних професій. Наразі це не увінчалося успіхом. Але тема є цікавою і заслуговує на поглиблене вивчення.

14:37 Чт 18.04.24 1787

Дискусія

Проблеми мобілізації в аспекті порушення прав людини озвучили…

Сьогодні відсутні ефективні механізми протидії порушенням прав людини у питаннях мобілізації. Тому адвокатам необхідно об’єднати зусилля та узагальнити наявні факти з метою напрацювання спільних заходів реагування на виклики.

12:49 Чт 18.04.24 2369

Гарантії діяльності

Справедливість для адвокатів на ТОТ: критерії обговорили очільники…

Однією із тем, що сьогодні обговорюються професійною юридичною спільнотою, залишається проблема діяльності українських адвокатів на тимчасово окупованих територіях. Наскільки правомірними є ініціативи її криміналізації?

9:41 Чт 18.04.24 2146

Дискусія

Принцип безперервності влади під час війни дослідили на круглому…

Дотримання принципу інституційної безперервності влади в Україні є надзвичайно важливим в нинішніх воєнних умовах, адже позбавлення легітимності української влади є одним з очевидних пріоритетів агресора не лише для пропаганди, а й дискредитації на міжнародній арені.

17:58 Ср 17.04.24 3380

Cудова практика

Трудові спори у 2024 році: на що звертає увагу ВС

Зменшення замовлень у підприємства після введення воєнного стану на території України не свідчить про неможливість роботодавця забезпечити роботою працівника, тому призупинення трудового договору з ним є незаконним.

17:28 Вт 16.04.24 4588

Вестник:№3 березень 2024 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл