Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - 22 червня відбудеться тренінг для правників «Особливості надання адвокатами правової допомоги особам, які постраждали від насильства стосовно жінок та домашнього насильства»

22 червня відбудеться тренінг для правників «Особливості надання адвокатами правової допомоги особам, які постраждали від насильства стосовно жінок та домашнього насильства»

Анонси 17:34 Пн 10.06.19 1244 Переглядів Версія для друку

НААУ (Комітетом підвищення професійної кваліфікації адвокатів), КДКА Запорізької області спільно з Радою Європи в рамках проекту «Стамбульська конвенція: інструмент для посилення боротьби з насильством стосовно жінок та домашнім насильством в Україні» буде організовано тренінг для правників «Особливості надання адвокатами правової допомоги особам, які постраждали від насильства стосовно жінок та домашнього насильства»

Учасники вивчатимуть міжнародні стандарти захисту, детально розберуть зміни в національному законодавстві, оглядово проаналізують практику ЄСПЛ і Комітету з ліквідації дискримінації стосовно жінок, ознайомляться зі специфікою доказової бази, експертиз, а також набудуть процесуальні, психологічні та педагогічні компетентності за результатами навчання.

Тренінг  буде проведено: 22  червня  2019, м.Запоріжжя. 

Навчання буде здійснюватися на безоплатній основі.

До участі у заході запрошуються адвокати Запорізької та сусідніх (Запорізької та Донецької) областей України. Проектом буде забезпечено проживання та компенсацію вартості проїзду 5 особам (в межах 1000 грн. за наявності оригіналів касових (!) квитків на автобус або квитків на потяг в обидві сторони, окрім вартості проїзду в СВ та квитків на літак, а також вартості бензину).

Адвокати-учасники тренінгу отримають сертифікати про підвищення кваліфікації Національної асоціації адвокатів України. При відборі учасників пріоритет надаватиметься тим, хто має досвід ведення справ, пов’язаних з домашнім насильством, та мають відповідну спеціалізацію.

Попередня реєстрація за формою обов’язкова: https://forms.gle/u9gUaNerq2LfKGws7.

Реєстрацію учасників буде закрито 14 червня 2019 р.

Популярні новини

Вестник:Річний звіт НААУ 2018;
№7-8 серпень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування