Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - У Києві відбулась II міжнародна науково-практична конференція «Процедура врегулювання спору за участю судді: міжнародний та український досвід»

У Києві відбулась II міжнародна науково-практична конференція «Процедура врегулювання спору за участю судді: міжнародний та український досвід»

Адвокатура 16:57 Вт 04.06.19 684 Переглядів Версія для друку

31 травня відбулась II міжнародна науково-практична конференція «Процедура врегулювання спору за участю судді: міжнародний та український досвід». Організаторами виступили НААУ (Комітет з питань медіації), Асоціація адміністративних суддів та International  Fiscal Association. Прагнення відійти від застарілого формату лекцій дозволило перевести виступи спікерів у  дискусії та відверте спілкування на актуальні  і практичні теми.  Додатковим плюсом стало поєднання в кожній сесії участі практикуючих суддів та адвокатів, що дало можливість обговорити проблемні моменти врегулювання спорів  з боку всіх учасників судового процесу.

Атмосфера Конференції була позитивною та конструктивною, учасники (судді, адвокати, податкові радники, медіатори) активно включались в дискусії, задавали питання та коментували, а після жваво обговорювали результати сесій в перервах за кавою.

Важливий сигнал для адвокатської спільноти про готовність до діалогу прозвучав у виступі представника Президента України у ВРУ, д.ю.н., професора п.Руслана Стефанчука. Пан Стефанчук  підкреслив, що держава готова почути і втілити пропозиції щодо змін в судових процесах та судоустрої, в певних аспектах юридичної практики,  і тому, саме правники  мають виступати ініціаторами їх підготовки, обґрунтування і подання.

Тому,  на думку Голови Комітету з питань медіації НААУ Владислава Ситюка та учасників конференції, вкрай позитивним є те, що проведення Конференції матиме практичні наслідки щодо розвитку як інституту медіації в Україні, так і вдосконалення процедури врегулювання спору за участю судді. Всі пропозиції доповідачів будуть враховані, опрацьовані та подані у якості пропозицій чи законопроектів за відповідними процедурами.

Популярні новини

Вестник:Річний звіт НААУ 2018;
№7-8 серпень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування