Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - У Запоріжжі відбувся семінар присвячений актуальним питанням тлумачення та застосування українського законодавства тощо

У Запоріжжі відбувся семінар присвячений актуальним питанням тлумачення та застосування українського законодавства тощо

Адвокатура 23:55 Пт 17.05.19 725 Переглядів Версія для друку

У Запоріжжі відбувся семінар присвячений актуальним питанням тлумачення та застосування українського законодавства, питанням взаємовідносин адвоката з державним та місцевим бюджетами.

Організатор семінару  Національна асоціація адвокатів України.

Програму семінару можна переглянути тут.

За ініціативи та підтримки Запорізької обласної організації Союзу юристів України, громадської ради ГУ ДФС у Запорізькій області, керівництва ГУ ДФС у Запорізькій області, в приміщенні ГУ ДФС відбувся зазначений захід

Учасників семінару привітали  Заступник начальника ГУ ДФС у Запорізькій області Руслан Рачинський; Голова Ради Запорізької обласної організації Союзу юристів України, генеральний Радник Президента World Jurist Alliance, кандидат юридичних наук Біленко Валерій; Голова громадської ради при ГУ ДФС у Запорізькій області Проніна Світлана; заступник голови Ради адвокатів в Запорізькій області Семенов Максим.

Заступник начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Руслан Рачинський наголосив на актуальності запропонованих для обговорення питань і підкреслив, що оподаткування адвокатської діяльності потребує окремої уваги. Він також зазначив, що такий формат діалогу є ефективним інструментом для запобігання виникненню спірних ситуацій у подальшій взаємодії.

Адвокат Олексій Біленко (член Комітету з підвищення професійної кваліфікації адвокатів при Національній асоціації адвокатів України) з посиланням на практичний досвід свій та адвокатів, доповів присутнім про  організаційні форми адвокатської діяльності, відмінність між ними, особливості оподаткування доходів адвокатів, підприємців, що надають правову допомогу в рамках підприємницької діяльності, адвокатського бюро та адвокатського об'єднання.

Окрема увага була приділена порядку взяття на податковий облік фізичної особи, яка має намір провадити незалежну професійну діяльність, а також сплаті податків і єдиного соціального внеску фізичними особами, які мають статус адвоката. Крім того, при розгляді заздалегідь отриманих запитань від адвокатів, були проаналізовані і роз’яснені  питання реалізації функцій податкового агента, оподаткування заробітної плати, виплат за трудовими і цивільно-правовими договорами, дивідендів, а також надання звітності, та відповідальності за можливі порушення.

У ході семінару представники органів ДФС області надали консультації щодо практичних питань стосовно сплати податків і зборів, які виникають у діяльності адвокатів, адвокатських бюро та об'єднань.

Популярні новини

Вестник:№11 листопад 2019 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2018;
Партнерська програма 2019;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування