Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - 4 адвокатів відібрано для навчання в Асоціації адвокатів Парижу

4 адвокатів відібрано для навчання в Асоціації адвокатів Парижу

Адвокатура 16:48 Чт 25.04.19 1842 Переглядів Версія для друку

НААУ вітає 4 молодих адвокатів, яких запрошено на навчальну програму Асоціації адвокатів Парижу для іноземних адвокатів. Як повідомили у департаменті міжнародних відносин паризьких колег, найкращими кандидатами стали Святослав Держак, Юлія Ковельова, Сергій Ладигін та Богдана Пархомчук.

Міжнародна програма розпочнеться 6 травня і триватиме до 28 червня 2019 року. НААУ приймала документи від кандидатів до 8 квітня, переможців визначала Асоціація адвокатів Парижу.  

«Старт активній співпраці з французькою адвокатурою дав з’їзд адвокатів Франції, на якому в статусі міжнародних гостей перебувала делегація НААУ. Ситуація в українській адвокатурі, зокрема, вражаюча статистика порушень прав адвокатів, тоді стала предметом обговорення на європейському професійному майданчику. Послідовно ці контакти між українськими і французькими адвокатами та самоврядними організаціями налагоджуються через діяльність представництв НААУ – офіси є у Страсбургу, Марселі та Каннах. Переконаний, що і надалі міжнародна діяльність НААУ буде спрямована на створення можливостей зростання насамперед для молодих адвокатів», - повідомив голова Комітету з міжнародних зв’язків Іван Гречківський.

Програма передбачає навчання у Ecole de Formation du Barreau, яка проводить кваліфікацію адвокатів у Парижі. До курсу навчання включено вивчення правничої системи, адвокатської етики та правових процедур у Франції. Викладачами програми є професори права та відомі французькі адвокати. Учасники програми матимуть практику в юридичних фірмах Парижа.

Асоціація адвокатів у Парижі розглядала для участі у цих програмах кандидатури, рекомендовані національними асоціаціями адвокатів. Кандидати мали відповідати таким вимогам, як членство в  національній асоціації, вік до 40 років, знання англійської мови та наявність страховки юридичної відповідальності (legal liability insurance).

Популярні новини

Вестник:№7 серпень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Річний звіт НААУ 2017;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування