Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Комітет захисту прав адвокатів посилив координацію з КДКП у протидії порушенням професійних прав

Комітет захисту прав адвокатів посилив координацію з КДКП у протидії порушенням професійних прав

Адвокатура 15:54 Вт 23.04.19 1164 Переглядів Версія для друку

Комітет захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності посилив координацію своєї діяльності з профілактики порушень професійних прав з Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією прокурорів.

В ході комунікації з органом прокурорського самоврядування призначено відповідальну особу у КДКП по правах адвокатів - члена КДКП Анатолія Коваленка. Домовленість про взаємодію передбачає вжиття оперативних заходів у разі виявлення ознак дисциплінарних проступків під час проведення процесуальних дій за участю прокурорів.

Комітет захисту прав адвокатів нагадує, що у випадках порушень професійних прав і гарантій адвокати можуть звертатися невідкладно до голови Комітету Ганни Боряк (номер мобільного телефону: 067-501-5129, адреса електронної пошти baristua@i.ua ) та секретаря Комітету Юрія Григоренка Юрія Сергійовича (номер телефону 044-337-0690, адреса електронної пошти: 7006196@gmail.com) або звертатись за номером гарячої лінії комітету 067-692-4443.

Популярні новини

Вестник:№7 серпень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Річний звіт НААУ 2017;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування