Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - У Києві стартував Тренінг для тренерів по боротьбі з домашнім насильством і насильством проти жінок

У Києві стартував Тренінг для тренерів по боротьбі з домашнім насильством і насильством проти жінок

Адвокатура 12:24 Вт 23.04.19 643 Переглядів Версія для друку

Стартував Тренінг для тренерів по боротьбі з домашнім насильством і насильством проти жінок в рамках проекту Ради Європи "Стамбульська конвенція: інструмент для посилення боротьби з насильством проти жінок та домашнім насильством в Україні", в рамках якого будуть висвітлені юридичні, психологічні та медичні аспекти допомоги жертвам насильства, педагогічні аспекти навчання адвокатів-колег по даній темі.

Майбутні тренери вивчають міжнародні стандарти захисту, детально розберуть всі зміни національного законодавства, оглядово проаналізують практику ЄСПЛ і Комітету з ліквідації та дискримінації по відношенню до жінок, детально розберуть питання доказової бази, експертиз, а також набудуть процесуальні, психологічні та педагогічні компетентності по результату навчання.

Тренінг відкрила заступник голови офісу Ради Європи Олена Литвиненко, проектний менеджер Світлана Павлиш, представники національних партнерів - НААУ Олена Сібільова і КЦ БПД Олександр Баранов.

Перефразовуючи цитату міжнародного експерта Дойна Іоана Страстьяну можна сказати, що захист від домашнього насильства-це не окремий дзвін, це весь оркестр прав людини, які адвокати повинні знати і вміло використовувати.

Якісний тренінг - це якісне самовдосконалення, а також запорука якісної правової допомоги клієнтам.

Популярні новини

Вестник:№7 серпень 2019 - Вісник;
Партнерська програма 2019;
Річний звіт НААУ 2017;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування